تکنویاب | اخبار تکنولوژی

It was bound to happen Honor demonstrates better animoji than the iPhone X 3 - سیستم تشخیص چهره آنر ، فناوری Face ID آیفون ایکس را به چالش می‌کشد!
اشتراک

سیستم تشخیص چهره آنر ، فناوری Face ID آیفون ایکس را به چالش می‌کشد!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

هواوی آنر وی ۱۰ به عنوان پرچمدار جدید هواوی از زیربرند آنر، ساعاتی پیش با نمایشگر کم‌حاشیه، حافظه رم بالا و آخرین نسل از تراشه‌های کایرین با تکیه بر هوش مصنوعی رونمایی شد.

همراه با معرفی این گوشی و چشم‌اندازی از برنامه‌های نوآورانه چینی‌های برای آینده، جزئیات مربوط به سیستم تشخیص چهره آنر و قابلیت‌های آن نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر این اساس، سازندگان از مجموعه‌ای از سنسورهای Face ID همراه با دوربین مادون قرمز و لیزر حفره عمودی نشر کننده از سطح (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) یا به اختصار “VCSEL” بهره برده‌اند که از آن برای باز کردن قفل دستگاه به شکلی ایمن استفاده می‌شود. به علاوه، نسخه اختصاصی انیموجی آنر با شخصیت‌های اختصاصی نیز در این رویداد نمایش داده شد که به نظر می‌رسد در مقایسه با Face ID اپل، توانایی بیشتری در خواندن صحیح حالات چهره داشته و حتی از حرکاتی همچون بیرون آوردن زبان هم تقلید می‌کند.

متاسفانه زمان به‌کارگیری این فناوری در گوشی های آنر مشخص نشده است.

تصاویر سیستم تشخیص چهره آنر


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 74407TechnoYab QR Code For: سیستم تشخیص چهره آنر ، فناوری Face ID آیفون ایکس را به چالش می‌کشد!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *