6541bce1 30c4 4eb3 9685 88d85794912b - ۳۰ فروردین گوشی آنر 10 معرفی می‌شود
اشتراک

۳۰ فروردین گوشی آنر ۱۰ معرفی می‌شود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

هفته‌ی گذشته، تیزری از هواوی منتشر شد که از معرفی گوشی جدیدی در تاریخ پانزدهم می (۲۵ اردیبهشت) خبر می‌داد. در حالی که بسیاری تصور می‌کردند که این گوشی جدید آنر ۱۰ است، اکنون مشخص شده است که چنین نیست. در دعوت‌نامه‌ی جدیدی که منتشر شده است تاریخ معرفی آنر ۱۰ صریحا اعلام شده است. بر اساس این دعوت‌نامه‌ی جدید، آنر ۱۰ در تاریخ ۱۹ آوریل، یعنی ۱۰ روز دیگر معرفی می‌شود. ظاهرا قرار است این اتفاق همزمان با معرفی موتو صورت بگیرد؛ چرا که موتوی جدید نیز در همین تاریخ رونمایی می‌شود.

اطلاعات قابل توجهی از آنر ۱۰ تا کنون فاش شده است و دعوت‌نامه‌ی مورد بحث نیز اطلاعات جدیدی را در خصوص مشخصات این گوشی به دست می‌دهد. به نظر می‌رسد آنر نیز رنگ دوست داشتنی  آبی سیر که در پی ۲۰ شاهد بودیم را به خود خواهد دید. بر اساس تصاویر موجود در دعوت‌نامه‌ی مذکور، دوربین دوگانه و هوش مصنوعی از دیگر ویژگی‌هایی هستند که می‌توان انتظار داشت آنر ۱۰ از آن‌ها برخوردار باشد.

به علاوه، تصاویری که پیش‌تر از آنر ۱۰ منتشر شده است حاکی از وجود بریدگی در بالای نمایشگر این گوشی است. این یعنی احتمالا آنر ۱۰ نیز به جمعیت روزافزون گوشی‌هایی که در بالای نمایشگر خچد بریدگی دارند اضافه خواهد شد.

در مورد سایر مشخصات، گفته می‌شود که این گوشی از پردازنده‌ی قدرتمند kirin ۹۷۰ بهره می‌برد و در نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی با رم ۴ و ۱۲۸ گیگابایتی با رم ۶ عرضه خواهد شد.

اطلاعات جدید ما را با این سؤال مواجه می‌کنند که پس محصولی که قرار است در ۲۵ اردیبهشت معرفی شود چیست؟ نظرات خود را با زومیت به اشتراک بگذارید.

منبع GIZCHINA


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 82046 TechnoYab QR Code For: ۳۰ فروردین گوشی آنر ۱۰ معرفی می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *