Xbox One X 2 of 4 796x417 - ایکس باکس جدید مایکروسافت سال 2020 عرضه می‌شود
اشتراک

ایکس باکس جدید مایکروسافت سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

فیل اسپنسر، مدیر ایکس باکس مایکروسافت در طول برگزاری نمایشگاه E3 2018 اعلام کرده است که تیم سخت افزاری این شرکت در حال کار بر روی توسعه ایکس باکس جدید است. این نخستین بار است که ما در مورد نسل آینده‌ی کنسول بازی مایکروسافت می‌شنویم و در حالی که تا بدین لحظه جزئیات اندکی در اختیار ما است، یک گزارش جدید ادعا می‌کند ایکس باکس جدید مایکروسافت قرار است سال ۲۰۲۰ به عرضه برسد.

چند ایکس باکس جدید در راه است

این گزارش ادعا می‌کند نسل جدید کنسول Xbox قرار است در سال ۲۰۲۰ عرضه شود و مایکروسافت در حال توسعه خانواده‌ای از دیوایس‌ها تحت کدنام Scarlett است. اسپنسر در طول برگزاری بزرگترین رویداد بازی در جهان فقط به این موضوع اشاره کرده است که مایکروسافت عمیقا مشغول کار بر روی معماری کنسول های بعدی ایکس باکس است. این موضوع می‌تواند نشان دهد که مایکروسافت قصد دارد در سال ۲۰۲۰ بیش از یک کنسول ایکس باکس جدید را ارائه کند.

این گزارش دقیقا مشخص نکرده است که چه دیوایس‌هایی عضو این خانواده هستند، اما قطعا در آن‌ها میتوان دستگاه‌های استریمینگ را نیز یافت تا کاربران بتوانند بازی در حال اجرای خود را برای دیگر کاربران در سراسر جهان چه به صورت زنده و چه به صورت ضبط شده استریم کنند. این نخستین باری نیست که احتمالا مایکروسافت در حال کار بر روی دستگاه‌های استریمینگ است. آن‌ها در سال ۲۰۱۶ از محصولاتی مشابه کروم کست پرده برداری کردند که می‌تواند به کاربران اجازه دهد از طریق یک تلویزیون ثانویه در منزل خود به کنسول ایکس باکس وان دسترسی پیدا کنند، اما مایکروسافت این پروژه را لغو کرد تا هیچگاه آن را رویت نکنیم.

ما ممکن است تا پیش از آن که مایکروسافت رسما همه چیز را در مورد محصولات آینده ایکس باکس تایید کند، با برخی از قابلیت‌های آن‌ها آشنا شویم و جزئیاتی از آن‌ها به بیرون درز پیدا کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 84698 TechnoYab QR Code For: ایکس باکس جدید مایکروسافت سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *