649055f9 2a34 4c38 8871 9d1abcabe89b - بزرگ‌ترین شعبه آمازون گو افتتاح شد
اشتراک

بزرگ‌ترین شعبه آمازون گو افتتاح شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اخبار

آمازون سرعت خود را در راه‌اندازی نسل جدید فروشگاه‌ها افزایش داده است و امروز از سومین فروشگاه آمازون گو رونمایی کرد. Amazon  Go فروشگاه فیزیکی بدون فروشنده است که خریدار بعد از برداشتن محصولات مورد نظر از فروشگاه خارج می‌شود. با وجود اینکه آمازون هنوز برنامه‌ای را تأیید نکرده است اما انتظار می‌رود به زودی شعب دیگری از Amazon  Go در سایر شهرها افتتاح شود.

در حال حاضر سه شعبه از این مدل فروشگاه افتتاح شده و هر سه در سیاتل قرار دارند. سومین شعبه‌ی آمازون گو حدود ۱۹۵ مترمربع مساحت دارد که در تقاطع دو خیابان بورن و توماس واقع شده و بزرگ‌ترین شعبه‌ی آمازون گو است. اولین شعبه‌ی آمازون گو مساحتی حدود ۱۶۷ مترمربع دارد که در سال ۲۰۱۶ افتتاح شده و دومین شعبه با مساحت حدود ۱۳۵ مترمربع دوشنبه‌ی گذشته افتتاح شده است.

add57f83 ecf6 4119 9396 ecec96b03318 - بزرگ‌ترین شعبه آمازون گو افتتاح شد

نحوه‌ی خرید از فروشگاه‌های آمازون گو به این صورت است که مبلغ محصولات برداشته شده توسط مشتری در حساب کاربری او در اپلیکیشن آمازون گو شارژ می‌شود. در سراسر فروشگاه دوربین و سنسورهای حساس به وزن قرار داده شده تا اجناس برداشته شده توسط کاربر به درستی در لیست خرید او درج شود. جدیدترین شعبه از این فروشگاه صبحانه، ناهار، شام و میان وعده دارد و مجموعه‌ای از غذاهای آماده از جمله نان، شیر و شکلات محلی و بسته‌های غذایی آمازون (Amazon Meal Kits) را به مشتریان ارائه می‌دهد. بسته‌های غذایی آمازون برای رقابت با برندهایی مانند Blue Apron در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شده‌اند.

منبع TECHCRUNCH


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 87594 TechnoYab QR Code For: بزرگ‌ترین شعبه آمازون گو افتتاح شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *