iPhone XS Rumor gear patrol lead full new - اسامی نهایی آیفون‌های 2018 فاش شد!
اشتراک

اسامی نهایی آیفون‌های ۲۰۱۸ فاش شد!

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اخبار

انتظار می‌رود اپل تا فردا تازه‌ترین آیفون‌های خود را در سه مدل مختلف رسما معرفی کند. در خلال هفته‌ها و همچنین روزهای اخیر گزارش‌های بسیاری درباره این سه گانه ۲۰۱۸ منتشر شده است و تقریبا همه اطلاعات لازم را درباره آن‌ها می‌دانیم. از طرفی نکته مهم اینجاست که هنوز مشخص نیست این مدل‌ها سرانجام با چه اسامی معرفی می‌شوند و اپل قصد دارد استراتژی نام گذاری محصولاتش را چگونه دستخوش تغییر کند. روز گذشته تصاویری مربوط به یک جلسه رسمی در کمپانی China Mobile منتشر شد و به این پرسش مهم پاسخ داد.

jbareham 171101 2099 A 0088 02 - اسامی نهایی آیفون‌های 2018 فاش شد!

پیش از این گفته شده بود که اپل قصد دارد امسال یک آیفون ۶.۱ اینچی ارزان قیمت مجهز به پنل LCD را به نام آیفون ۹ معرفی کند اما حالا در تصویر فاش شده از جلسه China Mobile به نظر می‌رسد که آیفون مذکور iPhone Xc نام گذاری شود. در حال حاضر مشخص نیست اپل از نام گذاری این آیفون تازه چه قصدی دارد و همچنان باید منتظر بمانیم و ببینیم در مراسم رونمایی چه توضیحی ارائه می‌دهد. از طرفی به نظر می‌رسد نام گذاری iPhpne Xc تاحدودی به نام iPhone 5c که در سال ۲۰۱۳ معرفی شد، مربوط باشد. همان‌طور که از iPhone Xc تازه هم انتظار داریم، iPhone 5c در سال رونمایی‌اش نسخه ارزانی از iPhone 5 به شمار می‌رفت و در نسخه‌هایی با رنگ‌های جالب به بازار راه یافت.

در گزارش‌های قبلی همچنان اشاره شده بود که اپل قصد دارد امسال نسخه جانشین iPhone X را تحت عنوان iPhone Xs معرفی کند. این نام تجاری حالا در تصویر پیش رو هم دیده می‌شود و گزارش‌های قبلی را به نوعی مورد تأیید قرار می‌دهد. از طرفی برخی شایعه‌ها مبنی بر احتمال نام گذاری آیفون بزرگ امسال تحت عنوان iPhone Xs Max با انتشار این گزارش رد می‌شوند؛ چراکه به نظر می‌رسد اپل قصد دارد پیشرفته‌ترین و بزرگ‌ترین گوشی امسال خود را با نام تجاری iPhone Xs Plus معرفی کند.

iPhone 2018 naming scheme allegedly leaks iPhone Xc Xs and Xs Plus - اسامی نهایی آیفون‌های 2018 فاش شد!

در جلسه تازه کمپانی China Mobile علاوه بر اسامی آیفون‌های تازه اپل همچنین اشاره شده است که روند فروش این سه مدل احتمالا از ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) آغاز می‌شود. همچنین قیمت نهایی فروش این سه گانه در چین مشخص شده است اما فعلا نمی‌توان این قیمت‌ها را برای فروش در سایر کشورها هم یکسان قلمداد کرد.

تصویر پیش رو که از جلسه‌ای رسمی درون کمپانی China Mobile ثبت شده است، همچنان شایعه در نظر گرفته می‌شود؛ چراکه ممکن است اپل سه مدل آیفون تازه خود را با اسامی دیگری معرفی کند و این نام‌های تجاری اعلام شده در خلال جلسه صرفا اسامی مستعار باشند. از طرفی اپراتورها معمولا قادر هستند به اطلاعات دقیقی درباره محصولات حتی پیش از تاریخ رونمایی رسمی‌شان دسترسی پیدا کنند و به همین خاطر ممکن است اپل دو روز دیگر از سه آیفون تازه خود با همین اسامی رونمایی کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 87741 TechnoYab QR Code For: اسامی نهایی آیفون‌های ۲۰۱۸ فاش شد!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *