android vs ios security boxing 100730870 large - کاربران اندروید به پلتفرم خود بیشتر از آی او اسی ها وفادارترند
اشتراک

کاربران اندروید به پلتفرم خود بیشتر از آی او اسی ها وفادارترند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل, اندروید

زمانی که به مقوله‌ی انتخاب یک پلتفرم موبایلی می‌رویم، شما باید درست فکر کنید، زیرا قصد دارید از اپلیکیشن ها و سرویس‌های آن سیستم عامل استفاده کنید. به همین دلیل قابل درک است که غلیرغم نارضایتی از برخی ویزگی‌های سخت افزاری یا نرم افزاری، کاربران تمایل دارند که به مصرف کنندگان یک پلتفرم خاص بپیوندند.

بنابراین اگر شما هم هزاران ساعت (یا نه، صدها ساعت) خود را صرف کار با اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های موبایلی می‌کنید، پس چرا همیشه به یک پلتفرم متعهد نمانید؟ با این حال، زمانی که به مقوله‌ی وفاداری به یک پلتفرم وارد می‌شویم، به نظر می‌رسد قضیه می‌تواند متفاوت باشد. طبق تحقیق انجام گرفته توسط یک شرکت تحقیقاتی دریافته است که با وجود علاقه‌ی بالای طرفداران اپل به پلتفرم گوشی خود، اما این کاربران اندروید هستند که میزان وفاداری بالاتری را به خود اختصاص می‌دهند.

ios android loyalty 640x243 620x235 - کاربران اندروید به پلتفرم خود بیشتر از آی او اسی ها وفادارترند

همانطور که در اینفوگرافی فوق می‌توانید مشاهده کنید، کاربران آی او اس تا سال ۲۰۱۴ وفاداری بیشتری نسبت به کاربران اندروید به پلتفرم خود داشتند. اما طی این ۴ سال اخیر میزان وفاداری و علاقه‌مندی کاربران اندروید با افزایش چشمگیری همراه بوده است. در آخرین آمار ثبت شده که مربوط به ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ است، میزان وفاداری در کاربران اندروید ۹۱ درصد و در کاربران آی او اس ۸۶ درصد بوده است.

دلیل وفاداری کاربران اندروید چیست؟

مشخص نیست که چرا صاحبان گوشی های اندرویدی بیشتر به پلتفرم موبایل خود نسبت به صاحبان آیفون وفادار مانده‌اند یا اصلا دلیل این پیشی گرفتن چیست. این می‌تواند به خاطر سیستم عامل‌های نسل جدید اندروید باشد که حالا نسخه‌های کمتر تغییر پیدا کرده و بیشتر نزدیک به طعم اصلی اندروید در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. یا حتی می‌تواند این مسئله به خاطر گران قیمت‌تر بودن گوشی های آیفون نسبت به اندرویدی‌های بازار باشد که باعث شده حتی خیلی از این کاربران به پلتفرم اندروید کوچ کنند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 80660 TechnoYab QR Code For: کاربران اندروید به پلتفرم خود بیشتر از آی او اسی ها وفادارترند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *