26fa1c55 2a80 447a ad49 1eeae47f6796 - اپل، افزایش تولید آیفون XR را لغو کرد
اشتراک

اپل، افزایش تولید آیفون XR را لغو کرد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اپل

طبق گزارش رویترز به نقل از نیکی، اپل از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند خود، فاکسکان و پگاترون، درخواست کرده است تا برنامه‌ی افزایش خط تولید آیفون XR را که در ماه اکتبر عرضه شده، متوقف کنند.

اپل همچنین از تولیدکننده‌ی کوچکتر محصولاتش وسترون، درخواست کرده بود که برای تسریع در انجام سفارشات در حالت آماده‌باش باشد؛ اما این شرکت در این فصل هیچ درخواست تولیدی برای آیفون XR دریافت نکرده است.

در سوی دیگر فاکسکان، برای اولین بار ۶۰ خط تولید برای آیفون XR آماده کرده بود، اما اکنون فقط از حدود ۴۵ خط تولید استفاده می‌کند، چون مشتری اصلی یعنی اپل اعلام کرده که در حال حاضر نیازی به تولید این میزان آیفون XR ندارد.

در مراسم معرفی آیفون‌ها در ماه سپتامبر، اپل از آِیفون XR با قیمت پایین و بدنه‌ی آلومینیومی ، در کنار دو آیفون XS و XS مکس رونمایی کرد.

پنج سال پیش، اپل میزان سفارش برای آیفون ۵c پلاستیکی را بعد از حدود یک ماه بعد از عرضه کاهش داد، که این امر موجب گمانه‌زنی‌ها در مورد تقاضای ضعیف برای این محصول شد.

کوپرتینویی‌ها هفته گذشته هشدار دادند که فروش در فصل مهم تعطیلات احتمالا انتظارات وال استریت را بر‌آورده نخواهد کرد.

Apple به درخواست رویترز برای نظر در این رابطه پاسخ نداد. فاکسکان و پگاترون هم اعلام کردند که در‌مورد مشتری یا محصول خاص توضیح نمی‌دهند.

e27083e3 9687 440e baee 1a0ef71c4cfe - اپل، افزایش تولید آیفون XR را لغو کرد
منبع REUTERS


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 89942 TechnoYab QR Code For: اپل، افزایش تولید آیفون XR را لغو کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *