به‌روزرسانی-اپل-watchos،-macos،-ios-tvos-منتشر-شد
12 2 - به‌روزرسانی اپل برای watchOS، macOS، iOS و tvOS منتشر شد
اشتراک

به‌روزرسانی اپل برای watchOS، macOS، iOS و tvOS منتشر شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

ساعاتی پیش اپل در یک حرکت هماهنگ، کلیه سیستم های عامل خود برای موبایل و دسکتاپ و ساعت هوشمند را به‌روزرسانی کرد.

iOS 11.2.5، مک او اس ۱۰.۱۳.۳ های سیرا، watchOS 4.2.2 و tvOS 11.2.5 که از سیزدهم دسامبر سال گذشته در فاز بتا به سر می بردند، بالاخره ساعاتی پیش به طور رسمی برای کاربران آی دیوایس ها منتشر شدند.

مهم ترین به‌روزرسانی، بدون شک آی او اس بوده که حالا با ارتقا به نسخه ۱۱.۲.۵ بسیاری از مشکلات و باگ های مربوط به صدا، بلوتوث، کرنل، فریم ورک های لینک پرزنتیشن، کوارتز کور و وب کیت در آن برطرف شده و ضمنا از نظر امنیتی نیز ارتقاء یافته است.

اما بعد از آی او اس، نسخه جدید مک او اس را داریم که در دو بیلد مختلف به دست کاربران مک بوک می رسد: ۱۷D47 و ۱۷D2047. این که کدام بیلد را دریافت کنید احتمالا به مدل مک بوک شما بستگی خواهد داشت.

در نسخه جدید مک او اس هم همان مشکلاتی برطرف شده که در آی او اس ذکر کردیم. این موضوع در مورد نسخه های جدید watchOS و tvOS هم صدق می کند و در این دو سیستم عامل نیز باگ های مربوط به صدا، بلوتوث، کرنل و فریم ورک ها به طور کامل برطرف شده اند.

با توجه به یکسان بودن هدف آپدیت ها برای پلتفرم های مختلف، مسلما انتشار همزمان این به‌روزرسانی ها توسط اپل موضوع چندان غافلگیر کننده ای به نظر نمی رسد. تمامی این آپدیت ها به طور رسمی منتشر شده اند و می توانید همین حالا آن ها را دریافت نمایید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 78093TechnoYab QR Code For: به‌روزرسانی اپل برای watchOS، macOS، iOS و tvOS منتشر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *