تکنویاب | اخبار تکنولوژی

3fecdbe5 d35c 4f29 9ae2 fba9ba08582b 1 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل
اشتراک

اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

از روی تخته‌ی موج‌سواری، تماس خود را پاسخ دهید، از سیری بخواهید که پیغامی ارسال کند، موسیقی مورد علاقه‌ی خود را هنگام دویدن گوش کنید؛ تمام این کارها را بدون نیاز به گوشی انجام دهید. به کمک اپل واچ ۳، می‌توانید تنها به کمک ساعت خود، هر کاری را که تمایل دارید، انجام دهید.

وقتی از گوشی‌تان دور می‌شوید، شبکه‌ی خود را از دست ندهید

  • تنها با ساعت خود، تماس برقرار و پیغام کوتاه ارسال کنید.
  • به ۴۰ میلیون موسیقی سرویس اپل از مچ دست‌تان دسترسی داشته باشید.
  • بدون نیاز به گوشی، از سیری بخواهید که برای شما مسیریابی یا پیغامی جهت یادآوری تنظیم کند.
  • گوشی‌تان را در خانه بگذارید؛ ولی پیغام‌های مربوط به برنامه‌های‌تان را از دست ندهید.

برترین ساعت ورزشی

14fa4555 ce47 4889 ae3c 34e10c67dea1 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

پشتیبانی از شبکه‌های مخابراتی در اپل واچ ۳، به شما امکان می‌دهد که گوشی را در کمد باشگاه رها کنید و بدون اینکه نگران از دست دادن تماس یا پیغامی باشید، ورزش کنید؛ به‌علاوه، می‌توانید به دنیای بی‌کرانی از موسیقی، از مچ دست‌تان دسترسی داشته باشید.

c69a61fe 5078 42c8 bd6d 994b0aacb5d2 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

جی‌پی‌اس و ارتفاع‌سنج

جی‌پی‌اس داخلی می‌تواند مسافت، سرعت و مسیر ورزش کردن شما را ذخیره کند. ارتفاع‌سنج هم، میزان سعود شما را نشان می‌دهد. وقتی به خانه برگردید، می‌توانید جزئیات کامل روند ورزش خود را بررسی کنید.

۴۰ میلیون ترانه برای ورزش

تمام ترانه‌های مورد علاقه‌ی خود را از مچ دست‌تان گوش دهید. به‌علاوه می‌توانید به رادیوهای زنده مثل Beats 1 هم گوش دهید. اگر هم به انگیزه‌ی بیشتری برای وزرش نیاز داشتید، از سیری بخواهید که مثل یک دی‌جی، فهرستی از برترین ترانه‌های جهان را برای‌تان پخش کند.

معیارهایی برای انگیزه‌ی بیشتر

به‌راحتی ورزش‌های مختلف مثل دویدن، دوچرخه‌سواری و شنا را بررسی کنید. حتی اگر قرار است این ورزش‌ها را پشت هم انجام دهید، می‌توانید در آخر گزارشی کامل و طبقه‌بندی شده را دریافت کنید.

یک باشگاه متصل

تنها با یک اشاره می‌توانید ساعت اپل واچ ۳ را به ابزارهای ورزشی مختلف، متصل کنید. به کمک این موضوع، شاخص‌های مختلف را مثل میزان ضربان قلب، سرعت و کالری، همیشه و به‌صورت دقیق، در دسترس خواهید داشت.

cd8de237 5476 45d1 8e98 b540ee54d485 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

آماده برای استخر و دریا

اپل واچ ۳ بدنه‌ای مقاوم در برابر مایعات دارد و می‌تواند ورزش‌های مربوط به استخر یا دریا را هم کنترل کند. پس از اینکه ورزش‌تان تمام شد، لرزش دستگاه، آب‌هایی را که وارد بلندگو شده باشد، خارج می‌کند.

مشاهده‌ی پیشرفت شخصی

اپل واچ ۳ روند ورزش شما را با جزئیات کامل به گوشی آیفون ارسال می‌کند تا بتوانید میزان پیشرفت‌تان را در بازه‌های زمانی مختلف، در گوشی خود ببینید.

همراهی برنامه‌های مورد علاقه

چه اهل دویدن باشید، چه وزنه‌برداری یا حتی یوگا، می‌توانید از برنامه‌های ورزشی مورد علاقه‌ی خود استفاده کرده ولی حلقه‌های مربوط به سطح تحرکتان را تمام و امتیاز آن‌ها را کسب کنید.

f6a163e0 37d7 49d6 bfa1 a9a1e5fd0787 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

ردیاب حرکتی هوشمند: سه حلقه با یک هدف

52f1a7a8 3181 4a25 8760 698e6a807f9b - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

اپل واچ ۳ تحرک شما را در طول روز ثبت می‌کند. مهم نیست که این تحرک به‌واسطه‌ی دوچرخه‌سواری یا ورزش در باشگاه انجام شود. در ضمن، اتصال به شبکه‌های مخابراتی، این امکان را به شما می‌دهد که میزان تحرک خود را از باشگاه، جاده یا حتی وسط دریا، به اشتراک بگذارید.

  • هدف روزانه‌ی شما، کامل کردن سه حلقه است.
  • هر زمان که نیاز داشته باشید، اپل واچ ۳ به مربی خصوصی شما تبدیل می‌شود.
  • با رقابت با دوستان و تشویق آن‌ها، انگیزه‌ی خود را افزایش دهید.
  • اپل واچ موفقیت‌های شما را تبریک می‌گوید.

83158f9f ee61 4975 8131 32aa3b8e6ab5 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

کمتر بنشینید و بیشتر حرکت کنید

سه حلقه، میزان تحرک شما را در طول روز نشان می‌دهد. به کمک این حلقه‌ها می‌توانید مقدار نشستن، تعداد گام‌ها و کالری سوخته شده را مشاهده کنید. کافی است روزانه نیم ساعت ورزش کنید.

مربی شخصی هوشمند

درست مثل یک مربی شخصی، اپل واچ ۳، انگیزه‌ی لازم برای ورزش را به شما می‌دهد. این مربی هر روز صبح به شما وضعیت پیشرفت‌تان را نشان می‌دهد و عصرها، نکات لازم را برای تمام کردن حلقه‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد. در ضمن، هر ماه یک چالش جدید، با توجه به میزان تحرک روزانه‌ی شما، دریافت می‌کنید.

اشتراک‌گذاری حلقه‌های تحرکت با دوستان

برای انگیزه‌ی بیشتر، می‌توانید حلقه‌های مربوط به تحرک خود را با دوستان و خانواده‌ی خود مقایسه کنید. می‌توانید میزان پیشرفت آن‌ها را هم ببینید و تشویق‌شان کنید.

جشنی برای موفقیت‌های جدید

هر گاه که یک حلقه را تکمیل کنید، اپل واچ این موضوع را به شیوه‌ای جذاب به شما تبریک می‌گوید. به‌علاوه برای شکستن رکوردهای‌تان، امتیازهای خاصی دریافت می‌کنید.

ورزش برای همه، حتی با ویلچر

اپل واچ ۳ همه نوع ورزشی را در نظر دارد. این ساعت می‌تواند حتی تحرک افرادی را که از ویلچر استفاده می‌کنند، ثبت کند. در ضمن دو نوع ورزش خاص مخصوص این افراد وجود دارد.

 یک ابزار سلامت قدرتمند

a4000939 b664 4927 a8d5 cfdd20533a89 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

اندازه‌گیری ضربان قلب در هر حالتی

اپل واچ ۳، ضربان قلب‌تان را در تمام روز اندازه‌گیری می‌کند. هنگامی که قدم می‌زنید، هنگامی که استراحت می‌کنید و حتی پس از خروج از باشگاه. به‌علاوه، هنگامی که ۱۰ دقیقه بدون تحرک باشید، ولی ضربان قلب‌تان بیش از حد نرمال باشد، پیغامی از ساعت دریافت خواهید کرد.

برنامه‌ی Apple Heart Study

اواخر امسال، اپل برنامه‌ای با نام Apple Heart Study عرضه می‌کند که داده‌های مربوط به اپل واچ را جمع‌آوری کند تا بتواند ریتم‌های نامنظم قلب را تشخیص دهد. این موضوع می‌تواند حمله‌های قبلی را پیش‌بینی کند. این برنامه به کمک موسسه‌ی Stanford Medicine و FDA ایجاد شده است.

ارسال کمک در شرایط بحرانی

پشتیبانی از شبکه‌های مخابراتی به کاربران اپل واچ ۳ کمک می‌کند تا بتوانند حتی زمانی که از گوشی خود فاصله دارند، یک درخواست کمک بحرانی ارسال کنند. مکان و کد پزشکی کاربر برای مخاطب‌های اصلی ارسال می‌شود.

3fecdbe5 d35c 4f29 9ae2 fba9ba08582b - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

نفس عمیق برای آرامش ذهن

به کمک انمیشن‌های زیبا و راهنمایی اپلیکیشن Breathe، نفس‌های عمیق بکشید و تمرکز خود را افزایش دهید. این اپلیکیشن برای تمرین‌های روزانه، شما را خبردار می‌کند و می‌توانید در آخر روز، تاثیر آن را روی ضربان قلب خود، ملاحظه کنید.

اپلیکیشن‌های سلامتی جانبی

اپلیکیشن مناسب می‌تواند به شما در زندگی سالم‌تر و رژیم‌های غذایی مناسب، کمک کند. این اپلیکیشن‌ها می‌تواند میزان نوشیندن آب، خوابیدن و حتی بیماری‌هایی نظیر دیابت را کنترل کند. اپل واچ ۳ به شما کمک می‌کند که از مناسب‌ترین اپلیکیشن برای بهبود سلامت خود استفاده کنید.

تمام اطلاعت در آیفون در یک جا

برنامه‌ی Health، تمام اطلاعات ذخیره‌شده توسط برنامه‌های سلامت را به‌صورت یکجا و روی گوشی آیفون‌تان نشان می‌دهد. می‌توانید با تغییر تنظیمات این برنامه، شاخص‌های مختلف را در بازه‌های زمانی متفاوت بررسی کنید. بخش Heart View هم، گزارش کامل‌تری از وضعیت ضربان قلب را نمایش می‌دهد.

ed72e5bf df74 4757 bafa d24284220698 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

کارهای روزمره‌ی خود را تنها با ساعت پیش ببرید

5b08df83 b401 4df0 9ecb 0950f07240f5 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

تماس‌های از دست‌رفته را پاسخ دهید، از سیری بخواهید که آلبوم موسیقی مورد علاقه‌ی شما را پخش کند یا مسیر رسیدن به رستوران را پیدا کنید. با اپل واچ ۳ می‌توانید بدون نیاز به گوشی، به اطلاعات مهم‌تان دسترسی داشته باشید و کارهای روزمره‌ی خود را پیش ببرید.

اتصال، حتی بدون گوشی

گوشی‌تان را در خانه جا گذاشته‌اید؟ به کمک اپل واچ ۳ می‌توانید همچنان پیغام متنی ارسال کنید یا موقعیت مکان‌تان را در اختیار دیگران قرار دهید. برای برقرار تماس می‌توانید از بخش تماس صوتی FaceTime هم استفاده کنید. به‌علاوه امکان ارسال کمک به وسیله‌ی بخش SOS هم وجود دارد.

سخن‌گویی سیری از ساعت

از سیری بخواهید که مثل یک دی‌جی، موسیقی‌های مطرح را پخش کند یا هزینه‌های‌تان را محاسبه کند. حالا سیری می‌تواند از طریق ساعت‌تان، شما را در پیدا کردن مسیر راهنمایی کند؛ چه از بلندگوی ساعت چه از طریق هدفون بی‌سیم.

صورت‌های مختلف

چهره‌ی ساعت را با سلیقه و اطلاعاتی که لازم دارید، شخصی سازی کنید. ساعت گوشی را به عکسی که دوستش دارید، مزین کنید یا برنامه‌ای را که زیاد اجرا می‌کنید، در آن قرار دهید. ظاهر ساعت را می‌توانید تنها با یک حرکت ساده تغییر دهید؛ روز را با یک ظاهر هوشمند از سیری آغاز کنید و وقتی به فرزندان‌تان می‌رسید، تصویری را از انیمیشن Toy Story جایگزین آن کنید.

00562e16 07cf 4e64 b4bc 49c04c1a2fb0 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

از دست ندادن موضوعات مهم

اپل واچ ۳، بدون گوشی هم، شما را مطلع و متصل نگه می‌دارد. پردازنده‌ی قدرتمندتر دو هسته‌ای، برنامه‌ها را دو برابر سریع‌تر اجرا می‌کند. در ضمن، برنامه‌ی محبوب‌تان، به‌صورت خودکار، به‌روزرسانی می‌شود.

246c0c68 3a12 46c5 8c2a acdb3350cf54 - اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

اپل واچ ۳ در رنگ‌ها و با بندهای مختلفی عرضه می‌شود تا بتواند هر نوع سلیقه‌ای را پوشش دهد. نظر شما در مورد این ساعت چیست؟

منبع APPLE


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 71196TechnoYab QR Code For: اپل واچ LTE از دیدگاه وب‌سایت اپل

این مطالب هم بخوانید

دیدگاه ها (۳ دیدگاه)


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *