تکنویاب | اخبار تکنولوژی

parental controls restrictions ios - راهکار جدید اپل برای جلوگیری از اعتیاد نوجوانان به آیفون
اشتراک

راهکار جدید اپل برای جلوگیری از اعتیاد نوجوانان به آیفون

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

کمپانی اپل امروز اعلام کرد که به منظور کمک به والدین برای محدود ساختن استفاده کودکان و نوجوانان از اسمارت فون و جلوگیری از اعتیاد آنها به این گجت ها، قالبیت های کنترلی بیشتری را به آیفون و دیگر ابزارهای دارای سیستم عامل iOS اضافه می کند.

این تصمیم در واقع واکنشی به بیانیه موسسات JANA Partners LLC و CalSTRS است که بخش بزرگی از سهام اپل را در اختیار دارند و در رابطه با اعتیاد نوجوانان به موبایل های هوشمند ابزار نگرانی کرده بودند.

علاوه بر این یکی از طراحان آیپاد و آیفون اخیرا به خاطر نقشی که اپل و دیگر شرکت های فعال در سیلیکون ولی در اعتیاد کاربران به گجت های تولیدی شان دارند آنها را مورد انتقاد قرار داده بود.

Apple will add new iPhone parental control features to tackle child smartphone addiction - راهکار جدید اپل برای جلوگیری از اعتیاد نوجوانان به آیفون

یکی از سخنگویان این کمپانی در رابطه با این تصمیم گفته است:

نحوه استفاده کاربران از محصولات ما و تاثیری که این گجت روی کاربران می گذارند اهمیت بسیار بالایی دارد. ما به برآورده ساختن انتظارات مشتریان و حفاظت از کاربران به ویژه کودکان کاملا متعهد هستیم.

این سخنگو در ادامه اضافه کرده است که قابلیت کنترل والدین از سال ۲۰۰۸ معرفی شده و در حال حاضر نیز امکان اعمال محدودیت بر محتواهایی از قبیل سایت ها، اپلیکیشن ها، موزیک و غیره نیز وجود دارد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 77203TechnoYab QR Code For: راهکار جدید اپل برای جلوگیری از اعتیاد نوجوانان به آیفون

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *