Screenshot 41 - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت
اشتراک

باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: باکس آفیس

فیلم The House With a Clock In Its Walls در باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر بالاتر از رقبای خود و در مقام اول قرار گرفت.

فیلم The House With a Clock In Its Walls از کمپانی یونیورسال در هفته اول اکران خود به فروش بالایی دست پیدا کرد و همچنین فیلم A Simple Favor در هفته دوم حضور خود روی پرده سینما وضعیت مناسبی دارد. با این حال باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر یکی از بدترین باکس آفیس ها در سال ۲۰۱۸ محسوب می شود.

hwac mainstagemobile 5aba874f3b432 1 - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

فیلم سینمایی The House With a Clock In Its Walls توانست بزرگ ترین افتتاحیه کارنامه هنری «الی راث» (Eli Roth) را رقم بـزد. نتایج باکس آفیس آخرهفته منتشر شد و فیلم جدید راث در جایگاه نخست نمایان گشت؛ این فیلم طی افتتاحیه آمریکایی خودش ۲۶.۸۵ میلیون دلار فروخت. قبل از شروع تعطیلات آخرهفته پیش بینی شده بود که The House With a Clock In Its Walls قرار است شروع ضعیفی را تجربه کند، این فیلم مخاطبین سن پایین را هدف قرار داده، مثل فیلم قبلی جک بلک، Goosebumps که سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت و در افتتاحیه ۲۳.۶ میلیون دلار فروخت، مجموع فروش داخلی آن هم در نهایت به ۸۰ میلیون دلار رسید.

طبق گزارش تازه باکس آفیس، فروش فیلم The House With a Clock In Its Walls طی سه روز نخست اکران در ایالات متحده ۲۶.۸ میلیون دلار بوده است. این رقم عالی نیست، اما برای فیلم جدید راث خوب به نظر می‌رسد چون تولید آن تنها ۴۲ میلیون دلار خرج برداشته است، پس تا چند هفته آینده کمپانی پول مصرف شده را بطور کامل پس می‌گیرد.

a simple favor netlfix new movie - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

ASF_D17_PI_04344.ARW

در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته فیلم A Simple Favor قرار دارد که توانست در این هفته ۱۰ میلیون دلار فروش کند. به طور کلی این فیلم تاکنون ۳۲.۵ میلیون دلار فروش داشته است. این فیلم که در هفته نخست اکران خود فروش ۱۶ میلیون دلاری داشت با یک سقوط ۳۲ درصدی مواجه شد.

the nun blog 1528887449859 1280w - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

فیلم ترسناک The Nun توانسته در مقام سوم باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر قرار بگیرد. این فیلم در این هفته توانسته ۱۰.۳ میلیون فروش داشته باشد که در مقایسه با هفته پیش کاهشی ۴۴ درصدی را تجربه می کند. فیلم راهبه ۲۰۱۸ تا به امروز موفق به فروش خانگی ۱۰۰.۹ میلیون دلار و فروش جهانی ۲۹۲.۶ میلیون دلار شده است. لازم به ذکر است که این اسپین آف می‌تواند به راحتی رکورد فیلم‌های Conjuring را بزند.

the predator tops box office - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

فیلم Predator 2018 که در هفته گذشته مقام اول باکس آفیس را تصاحب کرده بود، در باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر در مقام چهارم قرار گرفت. فیلم Predator در این هفته فروشی برابر با ۸.۷ میلیون دلار داشت که مجموع فروش خانگی آن را به ۴۰.۴ میلیون دلار افزایش داد. این فیلم تا به امروز فروش جهانی برابر با ۵۴.۵ میلیون دلار داشته است.

crazy rich asians box office - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

در مقام پنجم باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر شاهد خودنمایی فیلم Crazy Rich Asians هستیم. این فیلم در هفته ششم اکران خود فروشی برابر با ۶.۵ میلیون دلار را تجربه کرده و مجموع فروش خانگی خود را به ۱۵۹.۴ میلیون دلار رسانده است. فروش جهانی این فیلم برابر با ۲۰۶.۴ میلیون دلار است.

trailer for matthew mcconaugheys true crime film white boy rick about the youngest drug kingpin in history social - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

در رتبه ششم جدول باکس آفیس فیلم White Boy Rick قرار دارد که در این هفته سقوط ۴۳ درصدی داشته و تنها توانسته ۵ میلیون دلار به دست آورد. وقایع فیلم White Boy Rick که براساس رویدادهای واقعی ساخته می‌شود در شهر دیترویت در دهه‌ی ۱۹۸۰ رخ می‌دهند. این فیلم داستان تکان‌دهنده‌ی پدری کارگر و پسرش را روایت می‌کند که به خبرچین اف‌بی‌آی و بعد به قاچاق‌چی مواد تبدیل می‌شود. او سپس دستگیر و به حبس ابد محکوم می‌شود.

1280x720 peppermint - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

در جایگاه هفتم جدول باکس آفیس فیلم Peppermint قرار دارد که هفته سوم اکران خود را سپری کرده است. فیلم peppermint یک فیلم درام اکشن ماجراجویی و هیجان انگیز آمریکایی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی پیر مورل است. فیلم peppermint داستان مادر جوان رایلی نورث (جنیفر گارنر) را بیان می کند که پس از کشته شدن شوهر و دخترش در یک حمله وحشیانه، از کما بیدار می شود. هنگامی که سیستم ناامید کننده قضایی قاتلان را از عدالت مصون می کند، رایلی تصمیم می گیرد از یک شهروند به یک جنگجوی غیرنظامی شهری تبدیل شود. سرخوردگی‌اش او را به انگیزه شخصی هدایت می کند، او سال‌ها در پنهان کردن ذهن، بدن و روح خود — از تبهکاران زیر زمینی، پلیس FBI و پلیش لس آنجلس — برای تبدیل شدن به یک نیروی غیرقابل توقف صرف می کند، به طوری که روش عدالت شخصی خودش را پیش می گیرد. این فیلم در این هفته ۳ میلیون دلار فروش داشت.

z8bla caa 114 2bba70 - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

عملکرد بد فیلم Fahrenheit 11/9، آخرین مستند مایکل مور، در جایگاه هشتم بود که در اولین هفته اکران خود، ۳.۱ میلیون دلار به دست آورد. این درآمد تقریبا نیمی از آنچه که برای این پیش بینی شده بود، بود. بسیار از درآمد ۲۳.۹ میلیون دلاری مستندی که مور در سال ۲۰۰۴ ساخته بود، به دور بود. 

18 8 13 202454555p2455656 08 13 16 41 43 610x406 1 - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

جایگاه هفتم جدول به فیلم The Meg اختصاص دارد. The Meg اقتباسی است از کتابی به نام « Meg: A Novel of Deep Terror » که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد و در همان مقطع نیز قرار بود تا فیلمی براساس آن ساخته شود اما این پروسه هربار به دلایل نامشخصی به تعویق افتاد. اولین بار در دهه ۹۰ کمپانی دیزنی حق اقتباس سینمایی فیلم را بدست آورد اما بعدها آن را به کمپانی نیو لاین سینما واگذار کرد و قرار بود که این پروژه با بودجه ۷۵ میلیون دلاری ساخته شود. اما دیری نپایید که این کمپانی نیز نگرانی‌اش را بابت فیلمنامه و فروش فیلم اعلام کرد و به همین جهت آن را به برادران وارنر واگذار کرد. در نهایت برادران وارنر در سال ۲۰۱۶ خبر ساخت عنوان سینمایی از این کتاب را بصورت رسمی اعلام کردند و حالا The Meg شش هفته است به اکران عمومی درآمده است و توانسته به طور کلی ۱۴۰ میلیون دلار به دست آورد. این فیلم در این هفته اما تنها ۲ میلیون دلار کسب کرد.

box office august 2018 610x406 1 - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشتفیلم «جستجو» (Searching)، فیلمی رازآلود و مهیج محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی آنیش چاگانتی می‎باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، پس از اینکه یک نوجوان شانزده ساله ناپدید می‌‎شود ، پدرش سعی دارد تا با بررسی محتوای لپ‌تاپ فرزندش او را پیدا کند. این فیلم در چهارمین هفته اکران خود در رتبه دهم باکس آفیس قرار گرفته و توانسته ۲۳ میلیون از گیشه‌های داخلی و ۳۱ میلیون از گیشه‌های خارجی به دست آورد. این فیلم در کشورهایی مصل هند، اندونزی و کره جنوبی اکران شد.

WhatsApp Image 2018 08 21 at 20.19.336 - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

خارج از ده فیلم برتر باکس آفیس، فیلم Life Itself در اولین هفته اکران خود با فروش ۲ میلیون دلاری در رتبه یازدهم جدول قرار گرفت. داستان فیلم در مورد زوج جوان نیویورکی است که در کالج با هم آشنا شده و حالا در انتظار به دنیا آمدن اولین فرزند خود هستند اما وقایعی غیر قابل پیش بینی و پیچیده دنیای آنها را به دیگران پیوند میزند تا جایی که انگار عشق هم می تواند زوایایی خارج از زمان و مکان داشته باشد.

لیست ۱۰ اثر پرفروش باکس آفیس آخر هفته:

Screenshot 40 - باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 88408 TechnoYab QR Code For: باکس آفیس: فیلم The House With A Clock In It’s Wall هفته آغازین خوبی داشت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *