ab1c4c1e38099ac8b46f8a34a44caab9 XL - تا سال ۲۰۲۳ مایکروسافت از ویندوز 7 پشتیبانی سازمانی خواهد کرد
اشتراک

تا سال ۲۰۲۳ مایکروسافت از ویندوز ۷ پشتیبانی سازمانی خواهد کرد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

طبق گفته‌ی پیشین مایکروسافت، آن‌ها تنها تا سال ۲۰۲۰ میلادی از سیستم‌عامل ویندوز ۷ پشتیبانی خواهند کرد و پس از تاریخ معین‌شده، هیچگونه به‌روزرسانی و وصله‌ی امنیتی‌ برای این سیستم‌عامل منتشر نخواهد شد.

با این حال، شرکت‌ها و مؤسساتی که از ویندوز ۷ استفاده می‌کنند، می‌توانند با پرداختِ مبلغی مشخص، از پشتیبانی اختصاصی مایکروسافت تا سال ۲۰۲۳ بهره‌مند شوند. براساس گفته‌ی مایکروسافت، مقدار هزینه‌ی پرداختی از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۳، هرساله به‌صورت تصاعدی افزایش خواهد یافت.

این اتفاق پیشتر برای ویندوز اکس‌پی نیز رخ داد و علیرغم پایان پشتیبانی مایکروسافت از این سیستم‌ عامل در سال ۲۰۱۴، شرکت‌هایی که همچنان از این سیستم‌عامل در سطح سازمانی استفاده می‌کردند، توانستند با پرداخت مبلغی مشخص، پشتیبانی اختصاصی مایکروسافت را دریافت کنند.

پس از معرفی ویندوز ۱۰، این شرکت به‌صورت رسمی اعلام کرد که دیگر نسخه‌ی جدیدی از سیستم‌ عامل ویندوز معرفی نخواهد شد و Windows 10 به‌عنوان آخرین سیستم عاملِ آن‌ها، به‌صورت سرویس‌گونه به‌روزرسانی خواهد شد و به مرور ویژگی‌های جدید و تغییرات موردنیاز بر آن اعمال می‌شود.

اهالی ردموند خواهان افزایش استقبال کاربران از ویندوز ۱۰ هستند و در این راه تلاش‌های بسیاری انجام داده‌اند. باتوجه به اینکه بخش اعظمی از چشم‌انداز بلند‌مدت Microsoft به‌واسطه‌ی مؤفقیت ویندوز ۱۰ محقق می شود، آن‌ها از انجام هیچ کاری برای پیشرفت این نسخه دریغ نخواهند کرد.

منبع ENGADGET


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 87721 TechnoYab QR Code For: تا سال ۲۰۲۳ مایکروسافت از ویندوز ۷ پشتیبانی سازمانی خواهد کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *