us citizenship english test e1545009255298 263x175 - آزمون انگلیسی زبان شهروندی آمریکا چیست؟
اشتراک

آزمون انگلیسی زبان شهروندی آمریکا چیست؟

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اخبار

 نحوه مطالعه هوشمند برای هر بخش به گفته دولت ایالات متحده، هر سال بیش از ۷۰۰،۰۰۰ مهاجر تبدیل به شهروندان آمریکایی می شود.

و شما می توانید یکی باشد

اما دقیقا چه اتفاقی برای تبدیل شدن به یک شهروند آمریکایی است؟

یک مقاله منتشر شده در ویزای وکیل وبلاگ ادعا می کند که یکی از دلایل اصلی مردم از شهروندی ایالات متحده محروم است زیرا آنها آزمون انگلیسی خود را شکست.

این درست است که برای تبدیل شدن به یک شهروند آمریکایی، ابتدا باید یک آزمون زبان انگلیسی تحت مدیریت دولت قرار دهید.

به دلیل آزمون ساده انگلیس، شهروندی از دست دادن افتضاح است. خوشبختانه برای شما، بسیاری از منابع آنلاین رایگان برای کمک به آماده شدن برای تست انگلیسی زبان شهروندی ایالات متحده وجود دارد.

اگر از این منابع استفاده می کنید، می توانید آمادگی خود را برای گذراندن آزمون و تبدیل شدن به یک شهروند آمریکایی احساس کنید!

یک زبان خارجی با فیلم ها یاد بگیرید
آزمون انگلیسی زبان شهروندی آمریکا چیست؟

آزمون زبان انگلیس در ایالات متحده امتحانی است که شهروندان آینده نگر (برنامه ریزی / انتظار) باید منتقل شوند، اگر آنها بخواهند رسما آمریکایی شوند.

آزمون انگلیسی به سه بخش تقسیم می شود: خواندن، نوشتن و صحبت کردن. آزمون دیگری نیز وجود دارد که به نام “متن شهروندی” نامیده میشود که تاریخ و دولت آمریکا را شامل میشود. به منظور تسلط هر دو آزمون انگلیسی و مدنی، به مهارت های عالی انگلیسی نیاز خواهید داشت.

این تست ها در طول مصاحبه طبقاتی، بخش نهایی فرآیند درخواست شهروندی شما داده می شود. یک “مصاحبه کننده” وجود خواهد داشت، کسی که از درخواست و پس زمینه شما سوال می کند و سپس به شما تست های انگلیسی و تدریجی می دهد.

برای بخش صحبت کردن از آزمون، مصاحبه کننده از شما هر دو پرسش کلی (از قبیل “چگونه شما؟”) و سوالات شهروندی (مانند “آیا تا به حال برای شهروندی U.S. در گذشته درخواست کرده اید؟”) بپرسید؟

مصاحبه کننده شروع به ارزیابی توانایی های شما در صحبت کردن در اسرع وقت شما را ملاقات خواهد کرد. لازم است به درستی به سوالات پاسخ دهید و در طول مصاحبه خوب انگلیسی صحبت کنید، اگر بخواهید بخشی از امتحان را بخوانید.

تست نوشتن و خواندن ساده تر است (به وضوح تعریف شده). به شما احکام داده خواهد شد تا با صدای بلند بخوانید و مصاحبه کننده همچنین احکامی را که شما باید به درستی بنویسید، محکوم کنید. برای هر دو قسمت، به سادگی نیاز به خواندن و نوشتن حداقل یکی از سه جمله دارید.

سرانجام، آزمون شهروندی شما را به مطالعه ۱۰۰ سوال احتمالی در مورد دولت و تاریخ آمریکا می پردازد. مصاحبه کننده به طور تصادفی ۱۰ سؤال را از شما خواهش می کند و شما باید حداقل ۶ مورد را به درستی پاسخ دهید.

این ممکن است در ابتدا ترسناک باشد، اما اگر از منابع زیر برای آماده سازی استفاده کنید، مطمئنا امتحان انگلیسی خود را امتحان کنید!

با بانک زبان همراه باشید

توجه داشته باشید که همه نباید آزمون شهروندی ایالات متحده آمریکا را برای پذیرش شهروندی انتخاب کنند. برای دیدن اینکه آیا برای معافیت (معافیتی که تست را قبول ندارید)، این صفحه را مرور کنید.

۶ منبع رایگان برای آماده سازی تست انگلیسی زبان شهروندی ایالات متحده

همراه با ابزارهای آزمون آزمون زبان انگلیس در ایالات متحده، همیشه مفید است که به برخی از روشهای عمومی انگلیسی نیز کمک کنید. FluentU یک ابزار عالی برای این نوع عمل است. این کلیپ های ویدئویی مانند فیلم های ویدئویی مانند فیلم های خبری، گزارش های خبری، سخنرانی های الهام بخش و موارد دیگر را در اختیارتان می گذارد که با زیرنویس های قابل کلیک و فلش کارت ها می توانند در حین تماشای شما یاد بگیرند.

موضوع مرتبط :  آموزش زبان | چرا بچه های دو زبانه باهوش تر هستند؟

فیلم ها توسط سطح سازماندهی شده اند و FluentU حتی بر اساس آنچه که قبلا یاد گرفته است، ویدیوها را به شما نشان می دهد. این روش سرگرم کننده و ساده برای یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری است که واقعا از آن استفاده می کند. این می تواند شما را برای هرگونه تعامل با مصاحبه کننده آماده کند و اعتماد شما را در روز آزمون افزایش دهد.

راهنمای تست
ما شهروندی-انگلیسی-تست

تست راهنمای یک وب سایت با ۱۴ مجموعه سوالات جمعیت شهروندی ایالات متحده است و آزمونهای عملی که از آنها انتخاب می شود.

مجموعه سوالات سوالات مدنی را ارائه می دهد که می توانید به صورت یکجا پاسخ دهید. شما بلافاصله پس از هر سوال پاسخ و توضیح دهید.

تست تمرین بیشتر شبیه آنچه شما در مصاحبه طبقاتی خود تجربه خواهید کرد. آنها به طور تصادفی ۱۰ سوال از امتحان مدنی را انتخاب کرده و نتایج خود را در پایان آزمون نشان می دهند. نتایج نیز با توضیحات ارائه شده است.

علاوه بر این، تست راهنمای دارای خواندن و نوشتن لیست واژگان است که شما باید برای آزمون انگلیسی یاد بگیرند. چیز فوق العاده در مورد لیست واژگان آنها این است که آنها را به دسته ها مانند افعال، کلمات سوالات و نام مکان تقسیم می شود.

بخش خواندن و نوشتن آزمون انگلیسی معمولا شامل واژگان شهروندی نیز می شود، بنابراین برای مطالعه این لیست واژگان بسیار مهم است.

در نهایت، وب سایت لینک ها و دریافت ها را برای سایر منابع مفید مانند راهنماهای مطالعه و ضبط صدا از آزمون در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی فراهم می کند.

پاداش شهروندی ایالات متحده
پادکست شهروندی ایالات متحده یک سایت با انواع مختلفی از منابع تمرین برای آزمون شهروندی است.

برای شروع، آنها یک لیست پخش ویدیو در یوتیوب با بیش از ۲۵ مصاحبه خنده دار دارند. به عبارت دیگر، آنها فیلم هایی را که از مصاحبه شبیه هستند، فیلم برداری می کنند. تماشای آنها به شما کمک خواهد کرد که بدانید چه چیزی انتظار می رود و در بخش صحبت کردن آزمون کمک کند.

آنها همچنین برای پرسش های خاصی که ممکن است مصاحبه کننده از شما بپرسد، مانند اطلاعات تماس شما یا تاریخ تولد شما باشد. در مجموع ۳۰ بخش وجود دارد، اما شکستن آن به قطعات کوچک بسیار مفید است برای حافظه شما.

پادکست شهروندی ایالات متحده همچنین دارای تعداد آزمون هایی است که می توانید انجام دهید. بعضی از آزمونها سوالات متداول چند گزینه ای دارند و دیگران شما کلمات واژگان را با تصاویری که آنها را تصویر می کنند مطابقت می دهند.

در نهایت، بسیاری از منابع اضافی لینک و دانلود برای هر دو مدنی و دانش انگلیسی وجود دارد.

Essa Group
Essa Group برای خرید و فروش کالاها مانند کتاب های درسی و کلاس ها در منطقه واشنگتن دی سی برای شهروندان آینده نگر ارائه می دهد.

آنها همچنین یک کانال یوتیوب بسیار مفید از فیلم های تمرینی که برای همه آزاد هستند، دارند. فیلمهای آنها شامل انواع موضوعات مانند راهنمایی برای چگونگی گذراندن آزمون انگلیسی و نحوه درک روند درخواست است.

یکی از فیلم های مورد علاقه من، آنها نوشته شده است در مورد بخش صحبت کردن از امتحان. آنها از سوالات مختلفی که در طی مصاحبه خواسته می شود و همچنین دستورالعمل هایی را که شما داده می شود، مرور خواهم کرد. به عنوان مثال، مصاحبه کننده می گوید چیزهایی مانند “لطفا نشسته” و “لطفا گذرنامه خود را به من بدهید”.

موضوع مرتبط :  نحوه تبدیل شدن به سخنران عمومی انگلیسی درخشان در ۵ مرحله

یکی دیگر از ویدئو Essa Group که من توصیه می کند نشان می دهد آزمون تمرین است که پوشش مدنی، خواندن و نوشتن بخش از امتحان. این یک روش عالی برای شبیه سازی آزمون واقعی انگلیسی است و ببینید کدام پاسخ ها درست است و شما باید بیشتر تمرین کنید.

خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS)
ما شهروندی-انگلیسی-تست

سایت USCIS یکی از مواردی است که باید به طور مرتب برای به روز رسانی و اطلاعات در مورد تست انگلیسی زبان شهروندی چک کنید. این سایت دولتی رسمی ایالات متحده برای کسانی است که مایل به تبدیل شدن به شهروندان آمریکایی هستند.

آنها طیف وسیعی از مواد مطالعه برای آزمون انگلیسی شامل مرتبا و تمرین تمرین برای درک دستورات شما داده خواهد شد. شما می توانید در مورد واژگان خاص برای بخش خواندن و نوشتن متمرکز شوید.

آنها همچنین لیستی از ۱۰۰ پرسش و پاسخ در مورد شهروندان بالقوه را دارند که می توان از آنها خواسته شد. به خاطر داشته باشید که در طی مصاحبه شما فقط ۱۰ مورد از آنها درخواست می شود، اما لازم است همه آنها را مطالعه کنید.

آنها مواد آموزشی بیشتری را به سوی آزمون شهری ارائه می دهند، از جمله ترجمه های کتبی و ضبط صوتی سوالات و مرتبا.

شورای سوادآموزی مینه سوتا PDF
ما شهروندی-انگلیسی-تست

این PDF از شورای سواد آموزی مینه سوتا یکی از مواردی است که من قبل از مصاحبه شما به شدت توصیه می کنم.

این به سوالات مصاحبه کننده تقسیم شده و از شما و پاسخ های احتمالی شما می توانید به او بدهید. این همه چیز را از پاسخ های ساده به آنهایی که ممکن است بسته به شرایط شما متفاوت باشد پوشش می دهد.

در کنار این سوالات، پاسخ های مناسب را مشاهده خواهید کرد، بهعنوان یک اقدام (مانند نشستن وقتی که به شما گفته می شود) یا یک بیانیه که باید بگویم با صدای بلند.

پس از تمام سوالات اساسی، PDF شامل خواندن و نوشتن آزمون هایی است که شما باید تمرین کنید.

شما قطعا می توانید این مصاحبه خنده دار را به تنهایی تمرین کنید، اما احتمالا بیشتر مفید خواهد بود که به یک دوست بدهید و نقش مصاحبه کننده را بازی کند در حالی که شما به سوالات پاسخ می دهید و دستورات را دنبال می کنید.

USCitizenshipSupport
ما شهروندی-انگلیسی-تست

USCitizenshipSupport خواندن، نوشتن و تست های مدنی، و همچنین دستورات اساسی و نحوه صحبت کردن کوچک (گفتگوی نورانی) را پوشش می دهد.

آنها امتحانات، مرتبا و تست واژگان را در جایی که فرم های احکام را پر می کنند، ارائه می کنند.

بخش های دستورات و بخش های کوچک هر یک دارای ضبط های صوتی جملات هستند تا بتوانید مهارت های گوش دادن را نیز تمرین کنید. علاوه بر این، آنها پاسخ های نمونه ای به سوالات کوچک گفتگو مانند نحوه صحبت در مورد آب و هوا و نحوه پاسخ دادن به آنها در هنگام تبریک ارائه می دهند.

با چنین منابع شگفت انگیزی در دسترس است، هیچ دلیلی برای نشان دادن آمادگی برای آزمون انگلیسی شما وجود ندارد. من امیدوارم بهترین امتحان را داشته باشم و منتظر است تا شما را به عنوان یک شهروند همکار آمریکایی در آینده نزدیک ارجاع دهم!


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 90800 TechnoYab QR Code For: آزمون انگلیسی زبان شهروندی آمریکا چیست؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *