Delivery of Pride 111new 2 - تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز امکان ندارد؛ مشتریان تعویض کنند
اشتراک

تحویل پراید ۱۱۱ و تیبا دوگانه سوز امکان ندارد؛ مشتریان تعویض کنند

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: خودرو

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای عنوان کرد مشتریانی که جزو تکمیل‌کنندگان تعهدات نقدی مرداد، شهریور و مهر ماه ۹۷ محسوب می‌شوند، به دلیل مشکل تامین قطعه و تولید، قادر به دریافت خودروهای پراید ۱۱۱ و تیبا دوگانه سوز نبوده و باید به جای این دو خودرو، گزینه‌های جایگزین را انتخاب کنند. بنابراین کسانی که خودرو پراید ۱۱۱ را سفارش داده‌اند می‌توانند ساینا رینگ فولادی و تیبا معمولی را انتخاب کرده و کسانی که جزو مشتریان خودرو تیبا دوگانه سوز هستند می‌توانند تیبای معمولی صندوق‌دار را انتخاب کنند. از طرفی مشتریان ساینا، تیبا ۲، تیبا معمولی، سایپا ۱۳۱ و ۱۳۲ در تحویل خودرو خود مشکلی نخواهند داشت.

زمان ارسال دعوتنامه تحویل پراید ۱۱۱ و تیبا دوگانه سوز

البته بر اساس این اطلاعیه، دعوتنامه‌های مشتریان سایپا ۱۱۱ ویژه مشتری مردادماه، ساینا ویژه مشتری شهریورماه، تیبا ۲ ویژه مشتری شهریورماه، تیبادوگانه ویژه مشارکت در تولید شهریورماه، تیبا ویژه مشارکت در تولید شهریورماه و ویژه مشتری مهرماه، خودرو پراید ۱۳۲ ویژه مشتری شهریورماه و خودرو پراید ۱۳۱ ویژه مشتری مهرماه از تاریخ ۲۷ آبان‌ماه ۱۳۹۷ با قیمت جدید صادر خواهد شد.

نکته : مشتریان خودروهای پراید ۱۱۱ و تیبا دوگانه سوز توجه داشته باشند در این اطلاعیه قید شده است که دعوتنامه سایپا ۱۱۱ (قابل تعویض با تیبا و ساینا) و تیبا دوگانه سوز (قابل تعویض با تیبا تک سوز) به صورت پیشنهادی عنوان شده و فقط در صورت تمایل مشتری قابل تعویض است.

Delivery of Pride 111new 3 620x349 - تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز امکان ندارد؛ مشتریان تعویض کنند

اطلاعیه سایپا درباره تحویل پراید ۱۱۱ و تیبا دوگانه سوز

Delivery of Pride 111new 1 620x644 - تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز امکان ندارد؛ مشتریان تعویض کنند


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 90230 TechnoYab QR Code For: تحویل پراید ۱۱۱ و تیبا دوگانه سوز امکان ندارد؛ مشتریان تعویض کنند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *