جزییاتی-از-تغییرات-فاحش-فصل-نهم-سریال
embed 5b465af96fdd7 w700 1 1 - جزییاتی از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس
اشتراک

جزییاتی از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: فیلم

اگر شما هم از طرفداران سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) هستید و انتظار پخش این سریال از ماه اکتبر (مهر) را می کشید باید خود را برای تغییرات بزرگ و قابل توجهی آماده کنید. در اولین عکسی که از فصل نهم این سریال منتشر شده، شاهد این هستیم که شخصیت میشون (دانای گوریرا) سوار بر اسب، گروهی از همراهانش را به سمت جلو راهنمایی می کند.

the walking dead s06e03 walker still w700 - جزییاتی از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس

به گفته آنجلا کانگ، شورانر جدید سریال «مردگان متحرک»، نشان دهنده سختی هی و مشقاتی است که گروه ریک و همراهانش در ادامه داستان با آن مواجه می شوند به نحوی که آن ها برای زنده ماندن و ادامه مبارزه خود با مردگان مرگبار و زندگان بدذات چاره ای جز روی آوردن به سلاح های قدیمی و اسباب و ابزارهای گذشته دور ندارند.

twd8 group al nr 0076 f rt1 e1508659556285 w700 1 - جزییاتی از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس

کانگ در این باره چنین می گوید:” ما به بررسی شرایطی می پردازیم که در آن اشیاء و ساختارهای دست ساز بشر نابود شده اند. زیرساخت هایی مانند جاده ها و پل ها در حال تغییر بوده و فرو ریخته اند. همچنین به بررسی اتفاقاتی که بعد از کاهش شدید منابع غذایی رخ می دهد می پردازیم. یک حال و هوای وسترن جذاب در حال شکل گیری است. ما داریم به دورانی وارد می شویم که بسیاری از چیزهایی که در فصول قبلی دیده ایم از بین رفته اند، از این رو آن ها به جای خودروها از این اسب ها و کالسکه ها برای رفت و آمد استفاده می کنند”.

همچنین کانگ در اشاره با تغییرات قابل توجهی که در ادامه سریال رخ خواهد داد گفته است که این تغییرات در فصل نهم سریال «مردگان متحرک» آغاز فصلی جدید در این سریال خواهد بود. در حالی که شخصیت های اصلی داستان برای انسجام و اتحاد بیشتر و البته پیدا کردن فرصتی برای زندگی بهتر تلاش می کنند، همه چیز آن طور که برنامه ریزی شده پیش نمی رود و بدین ترتیب ایده آرمانشهری که آن ها برای سال ها در ذهن داشتند، آنطور که آن ها فکر می کردند محقق نمی شود.

https 2F2Fblogs images.forbes.com2Ferikkain2Ffiles2F20182F042FFTWD 402 RF 1127 0134 RT w700 - جزییاتی از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس

کانگ می افزاید:” ما گروهمان را می بینیم که به شیوه های مختلف انسجام خود را حفظ می کنند اما شاهد تغییراتی در این مسیر در نحوه تعامل آن ها با یکدیگر خواهیم بود. از بعضی جهات خواهید دید که برخی از اتفاقات ورای دیوانه وارترین تصورات افراد گروه رخ می دهد اما جدایی ها و شکاف هایی نیز وجود دارد”. شاید بزرگ ترین جدایی فصل نهم سریال «مردگان متحرک» زمانی رخ دهد که اندرو لینکلن، به عنوان بازیگر اصلی سریال، که از فصل اول رهبری گروه در مبارزه با مردگان را بر عهده داشته، ظاهراً از داستان، به نحوی تاکنون نامشخص، حذف خواهد شد.

twd 808 gp 0727 0018 rt w700 - جزییاتی از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس

لینکلن اوایل سال میلادی کنونی اعلام کرده بود که قصد دارد در فصل نهم با شخصیت ریک گریمز خداحافظی کرده و تنها در چند اپیزود از فصل نهم سریال حضور داشته و این به مثابه خداحافظی وی با «مردگان متحرک» خواهد بود. با حذف شدن شخصیت کارل، در فصل هشتم که پسر داستانی ریک گریمز بود، به نظر می رسد که فصل نهم بیش از هر زمان دیگری از خانواده ریک خالی خواهد بود و نقش بیشتری به میشون و داریل خواهد رسید که به نظر می رسید رهبران آینده گروه باشند. امیدواریم که این تغییرات ایجاد شده در سریال، باعث شود که بار دیگر تماشاگران به سمت این سریال جذب شده و بعد از چند فصل شاهد افزایش تماشاگران سریال و یا دستکم متوقف شدن ریزش آن ها باشیم.

 walking dead episode 11 2 w700 - جزییاتی از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس

منبع: looper


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 86040TechnoYab QR Code For: جزییاتی از تغییرات فاحش فصل نهم سریال «مردگان متحرک» با انتشار اولین عکس

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *