دانلود اسکایپ - دانلود آخرین نسخه اسکایپ برای آی او اس، اندروید و دسکتاپ
اشتراک

دانلود آخرین نسخه اسکایپ برای آی او اس، اندروید و دسکتاپ

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: برنامه

پیام رسان اسکایپ یکی از قدیمی‌ترین و بهترین نرم افزارها برای ارتباط با دیگر کاربران است. در این مطلب دانلود اسکایپ برای ویندوز ، اندروید و آی او اس امکان‌پذیر خواهد بود. اسکایپ برای اندروید و iOS جزو بهترین ابزارهای برقراری تماس صوتی و تصویری علاوه بر ارسال پیام متنی است.

بعد از مختلف شدن تلگرام، کابران به دنبال پیام‌رسان‌هایی جایگزین برای تسهیل ارتباطات دوستانه و کاری خود هستند. با وجود تعدد پیام‌رسان‌های موبایل، تعداد محدودی کراس پلتفرم هستند. به عبارت دیگر، در بین بی‌شمار پیام‌رسان موبایل توسعه یافته طی سال‌های اخیر، تعداد انگشت‌شماری دارای نسخه دسکتاپ نیز هستند، به طوری که پیام‌های هر کاربر در فضای ابری و سرور شرکت پشتیبان ذخیره شده و حین استفاده از هر دستگاه (موبایل یا دسکتاپ) می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت.

اسکایپ پیشینه‌ای قدیمی‌تر از گوشی های هوشمند اندرویدی و آی او اسی کنونی دارد و برای بیش از یک دهه توسط کاربران به منظور برقراری تماس صوتی و تصویری مورد استفاده قرار گرفته است. با دانلود اسکایپ نه تنها می‌توان با سایر کاربران این پیام‌رسان به صورت رایگان مکالمه صوتی و تصویری برقرار کرد، بلکه می‌توان با شارژ حساب کاربری خود، با خطوط ثابت و تلفن همراه نیز تماس گرفت و از مزایای کیفیت بالای تماس در بستر اینترنت بهره برد.

skype for tablet 620x413 - دانلود آخرین نسخه اسکایپ برای آی او اس، اندروید و دسکتاپ

اسکایپ در سال ۲۰۰۵ توسط eBay خریداری شد، اما ۶ سال بعد تحت سلطه غول نرم افزاری دنیا یعنی مایکروسافت درآمد. پیشینه این پیام‌رسان به دو سال قبل از خریداری آن توسط eBay برمی‌گردد. بعد از فروخته شدن آن به مایکروسافت، به خاطر توسعه تعداد پلتفرم‌های این پیام‌رسان، میزان دانلود اسکایپ توسط کاربران سراسر جهان به میزان فوق‌العاده زیادی افزایش پیدا کرد، چرا که دیگر محدود به استفاده از آن بر روی پلتفرم‌های دسکتاپ نبودند.

 

اسکایپ را همه به عنوان نرم افزاری مخصوص دسکتاپ برای برقراری تماس صوتی و تصویری و همچنین برگزاری کنفرانس‌ می‌شناسند، در حالی که اپلیکیشن‌های اندروید و آی او اس آن‌ نیز قابلیت‌های خوبی دارد. شاید در بخش پیام‌رسانی اسکایپ جزو بهترین‌ها قرار نگیرد، اما برای کاربران نیازمند به برقراری تماس صوتی و تصویری به صورت فردی و گروهی (کنفرانس)، بدون شک بهترین انتخاب پیش رو است. می‌توان از آن به صورت ترکیبی در کنار یک پیام‌رسان دارای قابلیت‌های بیشتر از نظر ارسال متن استفاده کرد.

دانلود اسکایپ برای پلتفرم‌های مختلف


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 76885 TechnoYab QR Code For: دانلود آخرین نسخه اسکایپ برای آی او اس، اندروید و دسکتاپ

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *