تکنویاب | اخبار تکنولوژی

zm 001 - خودروهای گران قیمت لکسوس، بنز و بی ام و دیگر وارد کشور نمی‌شوند
اشتراک

خودروهای گران قیمت لکسوس، بنز و بی ام و دیگر وارد کشور نمی‌شوند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

طبق دستورالعمل جدید واردات خودرو، سقف ارزش خودروهای وارداتی ۴۰ هزار دلار تعیین شده و به این ترتیب، دیگر خودروهای گران قیمت و لوکس بی ام و، بنز و لکسوس وارد ایران نخواهند شد.

همان‌طور که در خبرهای قبلی به آن اشاره کرده بودیم، دستورالعمل جدید واردات خودرو و تعرفه‌های جدید به تایید هیات دولت رسیده و قرار است از این پس اجرایی شوند. سایت ثبت سفارش خودروهای وارداتی نیز باز می‌شود تا شاهد ورود خودروهای خارجی جدید به بازار کشورمان باشیم.

طبق دستورالعمل جدید واردات خودرو که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شده، همچنان مانند قبل خبری از خودروهای با حجم موتور بالاتر از ۲۵۰۰ سی‌سی نیست. قانون جدیدی که برای واردکنندگان تعیین شده این است که ارزش خودروهای وارداتی نباید بالاتر از ۴۰ هزار دلار باشد و به این ترتیب، دیگر خودروهای گران قیمت و لوکس وارد کشورمان نخواهد شد.

1 153 - خودروهای گران قیمت لکسوس، بنز و بی ام و دیگر وارد کشور نمی‌شوند

با توجه به سقف تعیین شده برای ارزش گمرکی خودروهای وارداتی، از این پس خودروهای گران قیمت برندهای لکسوس، بنز و بی ام و دیگر اجازه ورود به کشورمان را ندارند و تنها برخی مدل‌های پایه و ارزان‌تر آن‌ها وارد بازار کشورمان می‌شوند. همچنین دیگر خبری از ورود خودروهای لوکس پورشه و سایر برندهای گران‌قیمت نخواهد بود.

شوک جدید به بازار خودروهای گران قیمت و لوکس

از هفته‌های پیش تا هم‌اکنون قیمت برخی مدل‌های بی ام و، بنز و لکسوس با افزایش ۲۵۰ تا ۴۰۰ میلیون تومانی مواجه شده‌اند و ممنوعیت ورود این مدل‌ها به بازار ایران، شوک جدید و شدیدی را به بازار این خودروهای لوکس و گران‌قیمت وارد خواهد کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 76409TechnoYab QR Code For: خودروهای گران قیمت لکسوس، بنز و بی ام و دیگر وارد کشور نمی‌شوند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *