تکنویاب | اخبار تکنولوژی

iphone 7 plus portrait lighting 768x410 - حالت پرتره لایتینگ را بدون جیلبریک در آیفون 7 پلاس با Focos تجربه کنید
اشتراک

حالت پرتره لایتینگ را بدون جیلبریک در آیفون ۷ پلاس با Focos تجربه کنید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

هر از گاهی کمپانی‌هایی مانند اپل دیوایس‌های جدیدی عرضه می‌کنند و فریمور آن‌ها را برای ارائه قابلیت هایی تازه به‌روزرسانی می‌کنند. به همین خاطر است که همیشه خرید دیوایس‌های جدید لذت‌بخش خواهد بود، اما در اینجا سر صاحبان محصولات قدیمی بی کلاه می‌ماند.

آیفون ۷ پلاس همراه ماژول دوربین دوگانه خود آغازی برای ارائه تجربه سطح تازه‌ای از عکاسی موبایلی به کاربران آی او اس بود. این گوشی شامل حالت عکاسی پرتره‌ای بود که اپل همراه با آی او اس ۱۰ آن را معرفی کرده بود. سپس عرضه‌ی آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس قابلیت‌های تازه‌ای را نظیر پرتره لایتینگ را معرفی کرد که به عکاسان اجازه می‌دهد با استفاده از افکت‌های عمق میدان، تصاویری جذاب به ارمغان بیاورند. متاسفانه این قابلیت حتی با وجود این که مدل ۷ پلاس هم از دوربین دوگانه بهره‌مند بود، اما منحصرا در اختیار کاربران گوشی های آیفون ۱۰ و ۸ پلاس قرار گرفت و تنها در صورتی می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید که گوشی‌تان جیلبریک شده باشد.

پرتره لایتینگ با اسم Black Portrait در اپلیکیشن Focos

حال، یکی از اپلیکیشن های پرطرفدار عکاسی به نام Focos این قابلیت را در اختیار صاحبان آیفون ۷ پلاس قرار می‌دهد تا از ویژگی نزدیک به پرتره لایتینگ به نام Black Portraitبهره‌مند شوند. اپلیکیشن فوکوس جدید نیست، این برنامه مدت‌هاست که ارائه کننده‌ی سطح جدیدی از عکاسی و فیلترگذاری بر روی تصاویر بوده است. این اپلیکیشن محبوب با شبیه سازی فیلتر پرتره لایتینگ گوشی های آیفون ۱۰ و ۸ پلاس، حالا چنین قابلیتی را در اختیار نخستین گوشی مجهز به دوربین دوگانه اپل قرار داده است تا عکس‌هایی همراه با پس زمینه مشکی و به شکل استودیویی ثبت کند.

IMG 3435 copy - حالت پرتره لایتینگ را بدون جیلبریک در آیفون 7 پلاس با Focos تجربه کنید

در نظر داشته باشید که بهره‌مندی از این قابلیت اپلیکیشن فوکوس تنها توسط گوشی هایی نظیر آیفون ۷ پلاس، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس قابل استفاده است که از دوربین دوگانه برخوردارند. پس اگر گوشی شما تک لنزی است، نباید انتظار داشته باشید که عکس‌های پرتره لایتینگ بگیرید.

دانلود Focos از اپ استور


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 80756TechnoYab QR Code For: حالت پرتره لایتینگ را بدون جیلبریک در آیفون ۷ پلاس با Focos تجربه کنید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *