b03f65c9 037d 48ff b3dd 8cb4a08ddfbb 2 - گوگل در پیکسل 3 ایکس ال از پنل اولد سامسونگ استفاده کرده است
اشتراک

گوگل در پیکسل ۳ ایکس ال از پنل اولد سامسونگ استفاده کرده است

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: گوگل

مؤفقیت‌ سامسونگ در تولید پنل‌ِ اولد باعث شده تا این شرکت به‌نوعی تولید این پنل‌ها را به انحصار خود در بیاورد. قدرت تولید انبوه پنل‌ها در کنار حفظ کیفیت بالای آن‌ها باعث  شده تا اهالی سامسونگ بتوانند این حوزه را به زیرِ سلطه‌ی خود بکشند.

حال به‌نظر می‌رسد که شرکت گوگل با درس گرفتن از تجربه‌ی تلخ سالِ گذشته با پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال، امسال تصمیم گرفته تا برای پیکسل ۳ ایکس ال از پنل‌های اولد شرکت سامسونگ استفاده کند. سال گذشت دیگر همتای کره‌ای سامسونگ، یعنی ال‌جی وظیفه‌ تأمین نمایشگر پرچمداران گوگلی را بر عهده داشت؛ اما طبق اطلاعات جدیدی که پس از کالبدشکافی پیکسل ۳ ایکس ال منتشر شده، امسال این تولیدکننده جای خود را به سامسونگ داده است.

با این اوصاف، این نخستین باری نیست که اهالی سامسونگ برای رقبای خود پنل صفحه‌نمایش تولید می‌کنند. آن‌ها سال گذشته نیز وظیفه‌ی تولید نمایشگرِ اولدِ آیفون ۱۰ اپل را بر عهده داشتند.

f8411f4e f211 4631 be08 4db8d33914cc - گوگل در پیکسل 3 ایکس ال از پنل اولد سامسونگ استفاده کرده است

وبسایت iFxit که طبق سنت همیشگی اقدام به کالبدشکافی دستگاه‌های جدیدِ بازار می‌پردازد، این بار علاوه بر تأیید استفاده از پنلِ سامسونگ در پیکسل ۳ ایکس ال، از بهبود دقت و شدت رنگ در این گوشی نسبت به نشل پیشین صحبت کرده است.

خوب است بدانید که گوگل برای نخستین‌بار این نسل از گوشی‌های خود را به‌صورت کامل توسط مهندسین خود توسعه داده است؛ همچنین وظیفه‌ی تولید و مونتاژ این دستگاه‌ها بر عهده‌ی شرکت نام آشنایی فاکسکان بوده که برای سالیان متمادی اقدام به ساخت آیفون‌های اپل می‌کند.

حال با توجه به آغاز عرضه‌ی Pixel 3‌ و Pixel 3 Xl در بازارهای جهانی، باید منتظر ماند و عملکرد گوگل را از حیث فروش این دستگاه‌ها نظاره کرد؛ بدونِ شک عملکرد قوی پرچمداران اهالی مانتین‌ ویو و درخواست بالای مشتریان برای آن سود بسیاری را برای سامسونگ به‌ارمغان خواهد آورد.

منبع SAMMOBILE


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 89272 TechnoYab QR Code For: گوگل در پیکسل ۳ ایکس ال از پنل اولد سامسونگ استفاده کرده است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *