تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Google Pixel Cam App - نرم افزار دوربین گوگل پیکسل برای دیگر دستگاه‌های اندرویدی عرضه شد
اشتراک

نرم افزار دوربین گوگل پیکسل برای دیگر دستگاه‌های اندرویدی عرضه شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال دو گوشی موبایل بسیار قدرتمند در زمینه عکس برداری هستند، اما این توانایی بیشتر از قابلیت‌های نرم افزاری آن‌ها سرچشمه می‌گیرد. به عنوان نمونه، به خاطر وجود حالت +HDR، در عکس‌های دارای محدوده دینامیکی بالا بسیار خوب عمل می‌کنند. به این ترتیب تارشدگی که اغلب در تصاویر اچ دی آر دیده می‌شود کاهش پیدا کرده و از طرفی جزییات بسیار بیشتری ثبت می‌شود.

اما برای استفاده از این قابلیت دیگر مجبور به خرید گوشی های موبایل بسیار گران‌قیمت گوگل نخواهید بود. یک توسعه‌دهنده با نام B-S-G در انجمن تخصصی XDA، نرم افزار دوربین گوگل پیکسل را ویرایش کرده و برای دانلود در اختیار تمامی کاربران قرار داده است. به این ترتیب هر گوشی موبایل اندرویدی که دارای یکی از سه تراشه اسنپدراگون ۸۲۰، ۸۲۱ و ۸۳۵ باشد، قادر به بهره بردن از ویژگی‌های حالت اچ دی آر پلاس خواهد بود.

Google Pixel Cam 620x362 - نرم افزار دوربین گوگل پیکسل برای دیگر دستگاه‌های اندرویدی عرضه شد

وب سایت XDA نرم افزار دوربین گوگل پیکسل را تایید کرده است

البته گوشی گلکسی اس ۸ و یا وان پلاس ۳ شما به طور کامل کیفیت تصاویر دوربین اورجینال گوگل پیکسل را منعکس نمی‌کنند، اما استفاده از این نرم افزار، حین ثبت تصویر از موقعیت‌های دارای برجستگی‌های روشن و همچنین سایه‌های تیره بسیار تاثیرگذار خواهد بود. اگر پردازشگر تصویر پیش‌فرض گوشی شما در حد متوسط باشد، بیشتر از بقیه کاربران تفاوت را احساس می‌کنید. وب سایت XDA کارایی نرم افزار دوربین گوگل پیکسل را تایید کرده است، پس صحت عملکرد آن تنها یک ادعا نیست. برای دانلود Google Camera v4.4 باید به همین وب سایت مراجعه کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 69955TechnoYab QR Code For: نرم افزار دوربین گوگل پیکسل برای دیگر دستگاه‌های اندرویدی عرضه شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *