iphone x ios 12 2 - نیمی از آیفون‌ها و آیپدهای اپل به iOS 12 به‌روزرسانی شده‌اند
اشتراک

نیمی از آیفون‌ها و آیپدهای اپل به iOS 12 به‌روزرسانی شده‌اند

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اپل

سیستم‌عامل iOS 12 یکی از بهترین به‌روزرسانی‌هایی محسوب می‌شود که اپل در طی چند سال اخیر منتشر کرده است؛ این به‌روزرسانی نه تنها بهبودهایی را برای سیستم‌عامل iOS به همراه دارد که تجربه استفاده از سیستم‌عامل موبایلی اپل را جذاب‌تر می‌کند، بلکه باعث بهبود عملکرد گوشی‌های قدیمی اپل می‌شود. به همین جهت، علت اینکه چرا کاربران زیادی گوشی‌های آیفون و تبلت آیپد خود را به سیستم‌عامل iOS 12 به‌روزرسانی کرده‌اند و حتی در یک بازه زمانی مشابه، نسخه جدید سیستم‌عامل iOS نسبت به iOS 11 محبوب‌تر شده؛ به راحتی مشخص می‌شود.

iOS 12 adoption mixpanel - نیمی از آیفون‌ها و آیپدهای اپل به iOS 12 به‌روزرسانی شده‌اند

براساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، نزدیک به نیمی از آیفون‌ها و آیپدهای اپل سیستم‌عامل iOS 12 را اجرا می‌کنند. نسخه جدید سیستم‌عامل iOS موفق شده تا به این رقم خیره‌کننده در طی مدت ۲۰ روز دست پیدا نماید؛ در حالی‌که برای به‌روزرسانی نیمی از آیفون‌ها و آیپدهای اپل به سیستم‌عامل iOS 11 نزدیک به یک ماه زمان لازم بوده است. به‌نظر می‌رسد موفقیت نسخه جدید سیستم‌عامل iOS بدین خاطر باشد که آی‌او‌اس ۱۲ سیستم‌عامل پایداری است و عملکرد بسیار مناسبی را ارائه می‌دهد. عملکرد این نسخه از سیستم‌عامل iOS حتی روی گوشی قدیمی نظیر iPhone 5S اپل نیز قابل قبول بوده و کاربران گزارش می‌دهند که با دریافت این به‌روزرسانی، عملکرد دستگاه ۵ ساله‌شان بهبود پیدا کرده است.

لازم به‌ذکر است که اطلاعات تازه منتشر شده توسط Mixpanel از یک منبع شخص‌ثالث به‌دست آمده است و باید منتظر آمار و ارقام رسمی اپل باشیم که دقت‌ بالاتری دارد. سابقه نشان می‌دهد اطلاعات منابع شخص‌ثالث که از تجزیه‌ و تحلیل دستگاه کاربران در هنگام استفاده از اینترنت یا برنامه‌های موبایلی به‌دست می‌آید؛ نسبت به آمار و ارقامی که خود کوپرتینویی‌ها با استناد به اپ استور ارائه می‌دهند، همواره متفاوت بوده است. شما جی‌اس‌امی‌ها آپدیت iOS 12 را روی گوشی آیفون یا تبلت آیپد خود نصب کرده‌اید؟ در رابطه با این نسخه از سیست‌عامل iOS چه نظری دارید؟

 


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 89031 TechnoYab QR Code For: نیمی از آیفون‌ها و آیپدهای اپل به iOS 12 به‌روزرسانی شده‌اند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *