تکنویاب | اخبار تکنولوژی

b15591f97ece9a942acdf1ce10dc0042 XL - چگونه با آدم‌های نچسب کنار بیایم؟
اشتراک

چگونه با آدم‌های نچسب کنار بیایم؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

در یک زندگی نرمال آدم ها با افرادی در ارتباط هستند که از نظر اخلاقی نرمال، سنجیده و متعادل اند و برای معاشرت به دیگران نیاز به زمینه سازی و احتیاط نیست. اما متاسفانه زندگی واقعی با آن ایده الی که در تصور ما هست، تفاوت دارد. برای همه ما پیش آمده که با شخصی برخورد کرده باشیم که از نظر اخلاقی متفاوت باشند و ارتباط برقرار کردن با آنها بسیار سخت تر از آنچه که باید است. اما راه درست برخورد با این افراد چیست؟ در این مطلب به شما سه راهکار برای ارتباط با آدم های سخت و به اصطلاح نچسب را پیشنهاد خواهیم داد. با ما همراه باشید.

۱- به آنها گوش دهید

یک قدم به عقب بردارید و به معنای واقعی به آنها گوشی دهید. به آنها بگویید “این چیزی بود که من از حرفای تو شنیدم. منظورت واقعاً این بود؟” زمانی که آنها بدانند واقعاً کسی به حرف هایشان توجه کرده است، ممکن است باعث تغییر رفتارشان شود.

۲- غیرمعمول رفتار کنید

بگذارید آنها بدانند که شما اهمیت میدهید. آنها را درک کنید. بگذارید آنها بدانند که “من می فهمم که تو از کجا به اینجا رسیدی” این لزوماً به معنی موافقت با آنها و عقیده شان نیست، اما در آن لحظه به آنها ثابت می کند که هیچکس قبل از شما شرایط آنها را درک نکرده است.

۳- آنها را راهنمایی کنید

گاهی اوقات افراد سخت و نچسب می توانند بر روی زندگی شما اثر مخربی داشته باشند. اگر شما آنها را راهنمایی نکنید که چگونه با شما رفتار کنند، این افراد با شما رفتار اشتباهی خواهند داشت. با راهنمایی این افراد در خصوص اینکه چگونه با شما صحبت و رفتار کنند، جایگاه شما را محترم نگه میدارد و از شما استفاده نخواهد شد.

به صورت کلی سازش و درک شرایط هر شخص، معاشرت با آنها را برای شما آسان تر خواهد کرد. همیشه توصیه اولیه تلاش برای بهبود روابط است، اما به خاطر داشته باشید شما مجبور نیستید همه افرادی که در زندگیتان وجود دارند را دوست داشته باشید و یا تا آخرین روز زندگیتان با آنها رابطه داشته باشید. مهم نیست که شما چقدر برای اصلاح روابطتان تلاش می کنید، همیشه افرادی هستند که با رفتار ناصحیح خود خواسته یا ناخواسته کام شما را تلخ می کنند، اگر با انجام مراحل بالا نتوانستید روابط خود را با این افراد بهبود دهید، با حفظ فاصله خود با این افراد، آرامش را به زندگی خودتان بازگردانید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 83795TechnoYab QR Code For: چگونه با آدم‌های نچسب کنار بیایم؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *