انتقال اپلیکیشن ها به کارت حافظه اندروید 8 هدرگ - چگونه در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس اپلیکیشن ها را به کارت حافظه انتقال دهیم
اشتراک

چگونه در گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس اپلیکیشن ها را به کارت حافظه انتقال دهیم

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

بسیاری از کاربران، از امکان انتقال اپلیکیشن ها به کارت حافظه در گوشی های سامسونگ بی‌اطلاع هستند. این ویژگی با عرضه پرچمداران سال گذشته کمپانی کره‌ای با اندروید ۷ نوقا دچار تغییر و تحولاتی نسبت به قبل شد. حال با ورود گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس با اندروید ۸ اوریو به بازار، این فرایند کمی متفاوت‌تر از گذشته شده است.

انتقال برنامه ها به کارت حافظه در اندروید ۷ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به سادگی انجام می‌گرفت؛ کافی بود آیکون اپلیکیشن را گرفته و نگه دارید تا منوی آبشاری ظاهر شود. در این منو، گزینه App info را لمس می‌کردید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید. پس از آن، با چند مرحله ساده، اپلیکیشن مورد نظر به مموری کارت گوشی منتقل می‌شد.

اما نحوه انتقال برنامه ها به مموری کارت گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس، کمی متفاوت شده است. در زیر، این عملیات را آموزش طی چند گام ساده خواهیم داد. به یاد داشته باشید، این آموزش برای همه گوشی های سامسونگ مجهز به اندروید ۸ اوریو قابل تعمیم است.

انتقال اپلیکیشن ها به کارت حافظه گلکسی اس ۹

انتقال اپلیکیشن ها به کارت حافظه اندروید 8 - چگونه در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس اپلیکیشن ها را به کارت حافظه انتقال دهیم

گام اول: برای انتقال برنامه ها از حافظه داخلی به کارت حافظه در اندروید ۸ اوریو، ابتدا گزینهSettings را بزنید و از آنجا وارد منوی Apps شوید. در این قسمت، اپلیکیشنی را که قصد انتقال آن به مموری کارت گوشی دارید انتخاب کنید.

انتقال اپلیکیشن ها به کارت حافظه اندروید 8 2 - چگونه در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس اپلیکیشن ها را به کارت حافظه انتقال دهیم

گام دوم: در مرحله بعد، گزینه Storage را لمس کنید.

انتقال اپلیکیشن ها به کارت حافظه اندروید 8 3 - چگونه در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس اپلیکیشن ها را به کارت حافظه انتقال دهیم

گام سوم: گزینه SD card را انتخاب کنید. اگر قصد انتقال برنامه از کارت حافظه به حافظه داخلی گوشی را دارید، Device memory را انتخاب کنید.

انتقال اپلیکیشن ها به کارت حافظه اندروید 8 4 - چگونه در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس اپلیکیشن ها را به کارت حافظه انتقال دهیم

گام چهارم: منتظر بمانید تا عملیات انتقال برنامه و داده‌های آن به کارت حافظه به پایان برسد. توجه داشته باشید که در حین انتقال، امکان استفاده از برنامه مورد نظر وجود ندارد.

انتقال اپلیکیشن ها به کارت حافظه اندروید 8 5 - چگونه در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس اپلیکیشن ها را به کارت حافظه انتقال دهیم

انتقال اپلیکیشن به حافظه جانبی می‌تواند تاثیر زیادی بر کاهش فضای حافظه داخلی اشغال‌شده توسط نرم افزارها باشد. همچنین به یاد داشته باشید که با خارج‌کردن مموری کارت از شیار مربوطه، امکان استفاده از اپلیکیشن‌های انتقال داده شده بر روی آن وجود نخواهد داشت. پس اگر قصد دارید حافظه جانبی گوشی خود را به طور کامل پاک (فرمت) کنید، حتما نرم افزارهای مورد نیاز را مجددا به حافظه داخلی انتقال دهید.

سوالات خود را در این خصوص در بخش نظرات با ما و سایر کاربران در میان بگذارید. پیش از آن توجه داشته باشید که امکان انتقال همه اپلیکیشن های گوشی به مموری کارت وجود ندارد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 81106 TechnoYab QR Code For: چگونه در گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس اپلیکیشن ها را به کارت حافظه انتقال دهیم

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *