تکنویاب | اخبار تکنولوژی

b83bd01701f0987a4394963852527a4a XL - چطور بازی های جام جهانی 2018 را اینترنتی ببینیم؟
اشتراک

چطور بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ را اینترنتی ببینیم؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: کسب و کار

جام جهانی فوتبال احتمالا هیجان انگیز ترین مسابقات ورزشی در بین تمامی کشورهای جهان است. ماهیت فوتبال به عنوان ورزشی که می تواند حتی افراد غیر علاقمند را نیز در جشن ها و دورهمی ها سهیم کند در تمامی نقاط جهان به خوبی شناخته شده است. این نکته همچنین در گردش مالی فوق العاده بالای تبلیغاتی و درآمدهای مرتبط با حق پخش تلویزیونی مسابقات نمایان می شود تا جایی که برای نمونه بازی های دوره قبلی جام جهانی در کشور برزیل بیش از ۳.۲ میلیارد نفر بیننده داشته است. شبکه های تلویزیونی و آنلاین بسیاری در کشورهای مختلف جهان این مسابقات را به صورت کامل پوشش می دهند و از پخش زنده بازی ها تا تحلیل ها و برنامه های کارشناسی درباره آنها پخش می کنند. با این حال بینندگان بازی های جام جهانی در ایران معمولا برای دیدن بازی ها با مشکلات نانوشته ای دست و پنجه نرم می کنند که می توانند لذت تماشای یک بازی هیجان انگیز را به شدت کاهش دهند. ذکر نکات فنی و دلایل این اتفاق خارج از حوزه کاری یک وب سایت مرتبط با فناوری است اما اگر بخواهید بازی های جام جهانی را آنلاین مشاهده کنید راه حل نسبتا ساده ای پیش پای شماست.

پخش مسابقات فوتبال در کشورهای دیگر جهان را عموما می توان به دو دسته طبقه بندی کرد؛ پخش از طریق تلویزیون های کابلی که نیازمند خرید تجهیزات و حق اشتراک ماهیانه و سالیانه هستند و در طرف دیگر، پخش اینترنتی. مورد دوم هم همانند سرویس های کابلی نیازمند خرید حق اشتراک به صورت ماهیانه و یا سالیانه است اما از آنجا که نیازی به خرید تجهیزات ویژه توسط کاربران نیست امکاناتی توسط سرویس دهنده ها فراهم می شود که می تواند در برخی مواقع بسیار کاربردی باشند. تقریبا تمامی سرویس های پخش آنلاین بخشی با عنوان “آزمایش رایگان” دارند. در این قسمت می توانید برای مدت کوتاهی که از پنج روز تا یک ماه متغیر است به صورت رایگان از سرویس های ارائه شده استفاده کنید و در صورت تمایل حق اشتراک ماهیانه این سرویس ها را خریداری کنید. همان طور که می دانید بازی های جام جهانی در مدتی نزدیک به یک ماه برگزار می شوند و در نتیجه استفاده از طرح های رایگان ۴ یا ۵ سرویس دهنده به صورت متوالی می تواند تمام مدت زمان برگزاری جام جهانی را پوشش دهد. تعدادی از مهم ترین این سرویس ها عبارت اند از:

Sling TV

Hulu with Live TV

DirecTV Now

Fubo

YouTube TV

با کلیک کردن روی هر یک از لینک های بالا وارد وب سایت مورد نظر خواهید شد. می توانید در هر وب سایت یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس در هنگام انتخاب تعرفه های اشتراک، گزینه استفاده رایگان به مدت محدود که معمولا با عنوانی شبیه به Try for Free مشخص می شود را انتخاب کنید و در نهایت از طریق هدرهای هر وب سایت مسابقات جام جهانی را پیگیری نمایید. در نهایت توجه به چند نکته ضروری است. به یاد داشته باشید که به صورت متوالی حساب های کاربری خود را در این وب سایت ها فعال کنید و به صورت همزمان اقدام به انتخاب طرح های رایگان نکنید. همچنین به غیر از تغییر IP، می بایست موقعیت مکانی رایانه خود را هم تغییر دهید زیرا بسیاری از این سرویس ها تنها در کشورهایی مشخص اقدام به ارائه خدمات می کنند. برای این کار از بخش تنظیمات یا Settings ویندوز وارد Control Panel شده و بعد Regional and language option را جست و جو کنید. در این قسمت از تب location کشوری مانند بریتانیا، استرالیا، کانادا یا آمریکا را انتخاب کنید تا موقعیت مکانی شما در این کشورها ثبت شود و بتوانید از سرویس های رایگان استفاده کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 84821TechnoYab QR Code For: چطور بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ را اینترنتی ببینیم؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *