تکنویاب | اخبار تکنولوژی

HTCs June revenue declined over 67 biggest drop in over two years - درآمد شرکت اچ تی سی 67 درصد کاهش داشت!
اشتراک

درآمد شرکت اچ تی سی ۶۷ درصد کاهش داشت!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اچ تی سی

طی سال جاری میلادی، مدیران اچ تی سی هرماه از کاهش درآمد شرکت در مقایسه با سال گذشته خبر می‌دهند. اگرچه برخی تحلیل‌گران به خاطر عرضه Vivo Pro و موبایل پرچمدار +U12 مدعی افزایش چشم‌گیر درآمد شرکت اچ تی سی در ژوئن ۲۰۱۸ بودند، اما حالا مدیران به بالاترین میزان کاهش سود در دو سال اخیر اشاره دارند.

در این گزارش، درآمد تایوانی‌ها ۷۳.۱۵ میلیون دلار اعلام شده که ۶۷.۶۴ درصد کمتر از درآمد ۲۲۶.۱ میلیون دلاری این شرکت در ژوئن ۲۰۱۷ و بیشترین میزان افت، از مارس ۲۰۱۶ میلادی تا به امروز بوده است. همچنین برای اینکه بدتر بودن شرایط بهتر نشان داده شود، آمار و ارقام رسمی از کاهش ۹ درصدی درآمد در مقایسه با ماه می (درآمد ۸۲.۳۵ میلیون دلاری) خبر دارند.

کاهش ۵۰ درصدی درآمد شرکت اچ تی سی در سال ۲۰۱۸

در نهایت، باید اشاره کنیم که عرضه گوشی پرچمدار +HTC U12 از آخرین روزهای ماه ژوئن آغاز شده است و تاثیر آن بر درآمد شرکت، ماه جولای مشخص خواهد شد. هرچند، از آنجایی که درآمدهای سال ۲۰۱۸ اچ تی سی در حدود ۵۰ درصد کمتر از درآمدهای آن در سال ۲۰۱۷ هستند، قطعا مدیران برای تداوم حیات در این حوزه به برنامه‌ای مشخص نیاز خواهند داشت.

اخیرا، کمپانی اچ تی سی اعلام کرده است که نزدیک به۱۵۰۰ نفر از کارمندان خود را بابت جبران هزینه‌ها و همچنین یکپارچه کردن کسب و کار تلفن های هوشمند و واقعیت مجازی، اخراج خواهد کرد. این پروسه از سپتامبر سال جاری میلادی، نهایی خواهد شد و تاثیر مثبت آن از ماه اکتبر در گزارش‌های مالی HTC منعکس می‌شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 85659TechnoYab QR Code For: درآمد شرکت اچ تی سی ۶۷ درصد کاهش داشت!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *