gsmarena 001 w600 h600 600x450 - هواوی در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه فروخته است
اشتراک

هواوی در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه فروخته است

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: هوآوی

حین مراسم معرفی و عرضه Nova 3 که ساعاتی پیش برگزار شد، ریچارد یو از مدیران شرکت هواوی از رکورد فروش جدید خود نسبت به سال گذشته پرده برداشت و گفت تا به امروز شرکت موفق شده ۱۰۰ میلیون دستگاه تلفن همراه طی سال ۲۰۱۸ بفروشد.

در سال ۲۰۱۵ هواوی در تاریخ ۲۲ دسامبر به این نقطه رسید و سال ۲۰۱۶ نیز تا ۱۴ اکتبر چنین اتفاقی رخ نداد. در سال گذشته اوضاع کمی بهتر شد و ۱۲ سپتامبر هواوی ۱۰۰ میلیونی شد ولی حالا این شرکت در ماه جولای سال ۲۰۱۸ به چنین موفقیتی دست یافته است.

بنابراین فرصت برای شکستن رکوردهای بیشتر همچنان برای هواوی فراهم است چون تقریبا نیمی از سال ۲۰۱۸ باقی مانده و فصل تعطیات و فروش پاییز و زمستان نیز هنوز فرا نرسیده است. ریچارد یو امیدوار است که تا آخرین روز سال ۲۰۱۸ یعنی ۳۱ دسامبر، شرکتش بتواند به فروش ۲۰۰ میلیون واحد موبایل برسد.

gsmarena 002 w600 h600 - هواوی در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه فروخته است

در حال حاضر فروش P20 و P20 Pro بسیار مناسب است و مجموع واحدهای فروخته شده آن‌ها از ۶ میلیون فراتر رفته و تا چندی دیگر نیز Mate 20 را داریم که انتظار می‌رود کمک بسیاری به فروش محصولات این شرکت کند.

در مقایسه با ۷ سال پیش، رشد فروش تلفن‌های همراه هواوی ۵۱ برابر شده و واضح است که آن‌ها به دنبال رشد و گسترش بیشتر نیز هستند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 86158 TechnoYab QR Code For: هواوی در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه فروخته است





این مطالب هم بخوانید

دیدگاه ها (یک دیدگاه)

  1. اقامت دائم استرالیا گفت:

    مطالبتون واقعا برای بنده گیرا و جذاب بود مقالات بیشتری در این زمینه قرار بدید تا مطالعه کنیم متشکرم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *