instagram - صدها حساب کاربری در اینستاگرام هک شده است
اشتراک

صدها حساب کاربری در اینستاگرام هک شده است

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اخبار

“Mashable” در گزارشی جدید اعلام کرد اکانت Instagram بسیاری از کاربران هک شده است و آنها بدون هیچ دلیلی از حساب کاربری خود خارج می‌شوند. زمانی که آنها برای ورود دوباره اقدام می‌کنند، تصویر، اطلاعات تماس و حتی شماره مرتبط با حساب آنها نیز عوض می‌شود. هنوز مشخص نشده است که هکرها از کدام آسیب‌پذیری این شبکه اجتماعی برای این کار استفاده کرده‌اند.

این تغییرات عجیب به همینجا ختم نشده و علاوه بر جایگزینی ایمیلی با دامنه ru. با ایمیل اصلی، تصویر پروفایل این حساب‌ها هم اغلب با یکی از شخصیت‌های پیکسار یا دیزنی عوض می‌شود. ظاهرا هکرها حالت ورود دو مرحله‌ای را هم برای برخی از حساب‌های کاربری غیر فعال کرده‌اند. خوشبختانه، افراد مسئول این حملات هیچ تغییر دیگری در حساب‌ها ایجاد نکرده و کارهایی مثل حذف پست‌های قبلی یا ارسال تصاویر جدید را انجام نداده‌اند.

رد پای هکرهای اینستاگرام در توییتر و ردیت

موضوع زمانی جالب‌تر و البته نگران‌کننده‌تر می‌شود که بگوییم برخی کاربران در حال گزارش همین مشکل در شبکه‌های اجتماعی دیگر مثل توییتر یا ردیت هستند. اینستاگرام هنوز نسبت به این موضوع واکنش نشان نداده است، اما با توجه به حساسیت بالا و انتشار گزارش‌های عمومی متعدد، احتمالا کار بررسی مشکلات به وجود آمده پیش‌تر آغاز شده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 86964 TechnoYab QR Code For: صدها حساب کاربری در اینستاگرام هک شده است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *