مؤسسه‌ی-ifixit-امتیاز-۴-را-تعمیرپذیری
Untitled 1 8 - مؤسسه‌ی iFixit امتیاز ۴ را برای تعمیرپذیری گلکسی نوت 8 داد
اشتراک

مؤسسه‌ی iFixit امتیاز ۴ را برای تعمیرپذیری گلکسی نوت ۸ داد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

مثل همیشه، iFixit با ورود یک محصول جدید به‌ویژه پرچم‌دار اخیر سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۸، دست به کالبدشکافی این دستگاه زده است. iFixit اعلام کرده که فبلت جدید غول کره‌ای، طراحی داخلی ماژولار دارد و امتیاز تعمیرپذیری آن ۴ از ۱۰ است. به نظر می‌رسد وضعیت پرچم‌دار جدید سامسونگ به‌مراتب بهتر از اسنشال‌فون با امتیاز ۱ است!

c0bf3add 239f 406c 9235 775c281d46e7 - مؤسسه‌ی iFixit امتیاز ۴ را برای تعمیرپذیری گلکسی نوت 8 داد

اگر نیاز به هرگونه تعمیری روی گلکسی نوت ۸ باشد، ناگزیر باید حتما پنل شیشه‌ای پشت دستگاه جدا شود که می‌تواند فرایند بسیاری سختی باشد؛ چرا که نه‌تنها برای جدا کردن آن نیاز به دقت زیادی دارید، بلکه قرار دادن مجدد آن در جای خود کار بسیار دشواری است. اگر بخواهید نمایشگر را تعویض کنید، باید صفحه نمایش و پنل پشتی را از جای خود خارج کنید که نه‌تنها هر دو شکننده هستند، بلکه با چسب‌های بسیار مستحکمی محافظت می‌شوند.

از طرف دیگر، داخل گلکسی نوت ۸ از قطعات ماژولار زیادی استفاده شده و به‌طور طبیعی هر چیزی دارای پوشش مخصوص به خود است. این بدین معنی است که شما می‌توانید هر قطعه را به‌صورت مجزا تعویض کنید. نکته‌ی مثبت دیگر این است که برای تعمیر گلکسی نوت ۸ فقط به پیچ‌گوشتی و ابزارهای استاندارد نیاز دارید.

8c50ced9 c43d 4208 8be4 f709a53879a3 - مؤسسه‌ی iFixit امتیاز ۴ را برای تعمیرپذیری گلکسی نوت 8 داد

امکان تعویض باتری وجود دارد؛ ولی با توجه به محافظ‌ها و چسب‌های به‌کاررفته، تقریبا امکان این موضوع نزدیک به صفر است. با این اوصاف بهتر است هیچ‌گاه خودتان برای تعمیر گلکسی نوت ۸ دست‌به‌کار نشوید.

منبع GSMARENA


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 70912TechnoYab QR Code For: مؤسسه‌ی iFixit امتیاز ۴ را برای تعمیرپذیری گلکسی نوت ۸ داد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *