ویدیوهای-اینستاگرام-60-دقیقه‌ای-می‌شو
instagram - ویدیوهای اینستاگرام 60 دقیقه‌ای می‌شوند!
اشتراک

ویدیوهای اینستاگرام ۶۰ دقیقه‌ای می‌شوند!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: برنامه

در حال حاضر حداکثر مدت زمان ویدیوهای اینستاگرام ۶۰ ثانیه است که در بسیاری از مواقع کارایی چندانی ندارد؛ اما وال استریت ژورنال به نقل از یک منبع مطلع، خبر از اضافه شدن قابلیت جدیدی به اینستاگرام در آینده نزدیک داده است که به موجب آن، امکان آپلود کردن ویدیوهای بلند تا سقف ۶۰ دقیقه نیز در این شبکه اجتماعی فراهم می‌شود. گفته شده این قابلیت، از ویدیوهای کشیده یا به اصطلاح عمودی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

ظاهرا اینستاگرام با برخی ناشران و تولیدکننده‌های محتوا که علاقه‌مند به تهیه و پخش ویدیوهای بلند در این شبکه اجتماعی هستند نیز، مذاکراتی در همین خصوص داشته است.

instagram video 620x399 - ویدیوهای اینستاگرام 60 دقیقه‌ای می‌شوند!

این سرویس اشتراک گذاری عکس و فیلم در سال ۲۰۱۲ با مبلغ یک میلیارد دلار، تحت تملک فیسبوک در آمد. «مارک زاکربرگ» موسس و مدیرعامل شرکت فیسبوک که خود به مقوله اشتراک گذاری ویدیو علاقه زیادی داشت، به خوبی از پتانسیل موجود بهره برد و با اضافه کردن چاشنی تبلیغات به ویدیوهای اینستاگرام ، منبع درآمد جدیدی برای شرکت تدارک دید.

انگیزه‌های اقتصادی، از دلایل احتمالی ۶۰ دقیقه‌ای شدن ویدیوهای اینستاگرام است

چه بسا همین موضوع در اتخاذ تصمیم جدید مبنی بر ۶۰ دقیقه‌ای شدن ویدیوهای اینستاگرام بی تاثیر نبوده باشد؛ زیرا دور از ذهن نیست که این پلتفرم با تعداد ۸۰۰ میلیون کاربر فعال ماهیانه، در جذب مخاطب برای آگهی‌های بلند تبلیغاتی موفق عمل نماید. با این وجود، هنوز هیچ چیز نهایی نشده و به رغم اینکه تمایل به افزودن چنین قابلیتی وجود دارد؛ اما ممکن است نقشه اجرایی در نهایت دستخوش تغییراتی شود.

پیش‌تر اینستاگرام توانست با معرفی استوری، توجه کاربران بسیاری را به این قابلیت جلب کند؛ به طوری که در حال حاضر بسیاری از ۳۰۰ میلیون کاربر روزانه‌ی این اپلیکیشن، از طریق استوری اقدام به اشتراک گذاری عکس و ویدیوهای کوتاه ۱۵ ثانیه‌ای با ماندگاری ۲۴ ساعته روی پلتفرم می‌کنند.

با این حال مشخص نیست که آیا قابلیت آپلود ویدیوهای ۶۰ دقیقه‌ای هم با چنین استقبالی از سوی کاربران مواجه خواهد شد یا خیر؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 84424TechnoYab QR Code For: ویدیوهای اینستاگرام ۶۰ دقیقه‌ای می‌شوند!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *