15ab41725f72422c7ba9fd59bfa18b22 XL - معرفی افزونه های کاربردی برای مرورگر فایرفاکس کوانتوم
اشتراک

معرفی افزونه های کاربردی برای مرورگر فایرفاکس کوانتوم

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: کسب و کار

افزونه ها به افزایش کارایی و عملکرد مرورگرها کمک می کنند و امکانات پیشرفته ای را در مرورگرهای مختلف در اختیار کاربران قرار می دهند. افزونه هایی مختلفی تاکنون برای مرورگرهای فایرفاکس یا کروم ارائه شده اند و نظر بسیاری از کاربران را خود جلب کرده اند. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی برخی از این افزونه ها در مرورگر فایرفاکس کوانتوم بپردازیم.

افزونه OneTab

485077onetab - معرفی افزونه های کاربردی برای مرورگر فایرفاکس کوانتوم

باز بودن تعداد زیادی از تب ها و زبانه ها در مرورگرها باعث کندی مرورگر و کاهش سرعت سیستم خواهد شد و در چنین شرایطی مجبور به بستن برخی زبانه ها خواهید بود. اما افزونه ی OneTab قابلیتی را در اختیار کاربران قرار داده است که در چنین شرایطی بسیار کاربردی خواهد بود. این افزونه تمامی زبانه ها را می بندد و لینک سایت های مختلفی که در زبانه های مختلف در حال اجرا بودند را در یک زبانه در اختیار کاربر قرار می دهند و شما می توانید لینک های موردنظرتان را بدون باز بودن تمامی زبانه در اختیار داشته باشید. امکان مدیریت بر روی زبانه ها نیز در این افزونه وجود دارد و می توانید لینک ها را حذف و یا بازیابی نمایید.

افزونه  AdGuard AdBlocker

485063adguardadblocker - معرفی افزونه های کاربردی برای مرورگر فایرفاکس کوانتوم

این افزونه از ارائه ی تبلیغات مختلف در سایت هایی چون فیس بوک، یوتیوب و غیره جلوگیری می کند. در واقع این افزونه یکی از سریع ترین و ساده ترین افزونه ها برای بلاک تبلیغات است و تمامی آگهی های تبلیغاتی را از سایت ها مسدود خواهد کرد. در نتیجه بدون تبلیغات و با سرعت بالا به صفحات مختلف دسترسی خواهید داشت. این افزونه امنیت لازم برای جستجو و گشت و گذار را برایتان فراهم خواهد کرد.

افزونه Privacy Badger

485078privacybadger - معرفی افزونه های کاربردی برای مرورگر فایرفاکس کوانتوم

این افزونه به طور خودکار تبلیغات جاسوسی و ردیابی های نامحسوس را توسط سایت های مختلف متوقف می کند و امنیت لازم را در اختیارتان قرار خواهد داد. همچنین از حریم خصوصی شما در برابر هکر ها حفاظت می کند و از ردیابی شما جلوگیری خواهد کرد. این افزونه دارای سه وضعیت مختلف قرمز، زرد و سبز است که وضعیت ردیابی توسط سایت ها را مشخص می کند. در صورتی که می خواهید تنظیمات خودکار این افزونه را لغو کنید، می توانید روی نماد Privacy Badger در نوار ابزار مرورگر خود کلیک کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 83789 TechnoYab QR Code For: معرفی افزونه های کاربردی برای مرورگر فایرفاکس کوانتوم

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *