معرفی-بهترین-گوشی-های-هوشمند-بنچمار
Antutu ANDROIDADN LOGO1 - معرفی بهترین گوشی های هوشمند در بنچمارک AnTuTu (اسفند 96)
اشتراک

معرفی بهترین گوشی های هوشمند در بنچمارک AnTuTu (اسفند ۹۶)

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

آنتوتو (AnTuTu) به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین بنچمارک‌ها، فهرست بهترین گوشی های هوشمند از نظر عملکرد پردازشی در ماه فوریه ۲۰۱۸ را منتشر کرد. در این ماه نخستین جایگاه‌های لیست بهترین گوشی های هوشمند به هواوی تعلق پیدا کرده است.

بهترین گوشی های هوشمند در دومین ماه سال جاری میلادی از دیدگاه بنچمارک AnTuTu مشخص شدند. این مدل‌ها توانسته‌اند در بنچمارک یاد شده بیشترین امتیاز را به دست بیاورند. بعد از آپدیت آنتوتو و به‌روزرسانی آن به نسخه V6.3.6 to v7.0.1، این دومین مرتبه‌ای است که شرکت اقدام به انتشار لیستی متشکل از بهترین گوشی های هوشمند از نظر عملکرد پردازشی می‌کند.

نخستین مورد، ماه گذشته منتشر و طی آن برترین دستگاه ها از نظر عملکرد و توان پردازشی در ماه ژانویه ۲۰۱۸ مشخص شد. در مقایسه با این لیست، مدل‌های معرفی شده در ماه فوریه تغییر چندانی نداشته‌اند. نباید فراموش کرد در لیست بهترین گوشی های هوشمند که توسط AnTuTu منتشر شده، تنها دستگاه‌های اندرویدی مد نظر قرار گرفته می‌شوند و عدم مشاهده یک آیفون در لیست به معنی ضعف آن‌ها نیست!

antutu top 10 620x311 - معرفی بهترین گوشی های هوشمند در بنچمارک AnTuTu (اسفند 96)

هواوی سه رتبه اول لیست بهترین گوشی های هوشمند را در اختیار دارد

به دلایلی نامشخص، هواوی میت ۱۰ پرو جایگاه خود در رده نخست را به هواوی میت ۱۰ واگذار کرده و در فهرست بهترین گوشی های هوشمند ماه فوریه در رتبه دوم قرار گرفته است. میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو هر دو از تراشه کایرین ۹۷۰ مجهز به واحد شبکه عصبی قدرت گرفته و به ترتیب امتیاز ۲۱۴۷۵۰ و ۲۱۴۷۰۷ را به دست آورده‌اند. امتیاز آن‌ها بسیار به یکدیگر نزدیک است، به طوری که در ۲۱۴ هزار واحد امتیازی آنتوتو، تنها ۴۳ واحد با یکدیگر اختلاف دارند!

Mate 10 Mate 10 Pro 5 620x413 - معرفی بهترین گوشی های هوشمند در بنچمارک AnTuTu (اسفند 96)

در رتبه سوم باز هم یک گوشی هواوی دیده می‌شود. هواوی آنر ویو ۱۰ محصولی از برند زیر شاخه پرفروش‌ترین گوشی‌ساز چینی بوده و توانسته امتیاز ۲۱۳۷۵۸ را کسب کند. در بین بهترین گوشی های هوشمند این ماه، وان پلاس ۵ نخستین گوشی مجهز به اسنپدراگون ۸۳۵ محسوب می‌شود. این گوشی با کسب امتیاز ۲۱۱۲۱۰ در رتبه چهارم قرار دارد.

OnePlus 5T 7 - معرفی بهترین گوشی های هوشمند در بنچمارک AnTuTu (اسفند 96)

برادر بزرگتر این گوشی یعنی وان پلاس ۵ تی توانسته با کسب امتیاز ۲۱۱۰۲۹ رتبه پنجم لیست را از آن خود کند. رتبه ششم در اختیار زد تی ای نوبیا زد ۱۷ قرار دارد. اگرچه این گوشی دارای امتیاز ۲۰۸۶۵۴ جدید نیست، اما در لیست ماه گذشته اثری از آن نبود و در بین بهترین گوشی های هوشمند ماه فوریه جدید محسوب می‌شود. زد تی ای با کنار زدن شیائومی، این مرتبه به وسیله مدل نوبیا زد ۱۷ اس رتبه هفتم را نیز به یکی از مدل‌های خود اختصاص داد. امتیاز این گوشی ۲۰۷۵۰۲ است.

رتبه هشتم و نهم در اختیار دو گوشی شیائومی قرار دارد. می ۶ و می میکس ۲ سبب شدند شیائومی به عنوان یکی از محبوب‌ترین برندهای گوشی‌ساز چینی همچنان در فهرست بهترین گوشی های هوشمند (از دیدگاه آنتوتو) باقی بماند.

823201785242PM 635 samsung galaxy note 8 620x465 - معرفی بهترین گوشی های هوشمند در بنچمارک AnTuTu (اسفند 96)

اگرچه در ماه پیش گلکسی اس ۸ پلاس در رتبه دهم لیست قرار داشت، اما این جایگاه اکنون توسط پرچمدار سری نوت سامسونگ در سال ۲۰۱۷ اشغال شده است. سامسونگ گلکسی نوت ۸توانسته امتیاز ۲۰۳۲۶۰ را کسب کند. ورود گوشی های زد تی ای به لیست سبب شده سامسونگ جایگاه پیشین خود را از دست بدهد.

نباید فراموش کرد گوشی های مجهز به اسنپدراگون ۸۴۵ اغلب هنوز معرفی نشد‌ه‌اند. حتی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس نیز هنوز در بنچمارک آنتوتو مورد آزمایش قرار نگرفته‌اند. به همین دلیل انتظار داریم با ورود آن‌ها، تغییرات مهمی در فهرست بهترین گوشی های هوشمند از دیدگاه AnTuTu طی ماه‌های آتی دیده شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 80921TechnoYab QR Code For: معرفی بهترین گوشی های هوشمند در بنچمارک AnTuTu (اسفند ۹۶)

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *