free iphone x 10 psd mockup photoshop - آیفون 10 یک گوشی مرده محسوب می‌شود!
اشتراک

آیفون ۱۰ یک گوشی مرده محسوب می‌شود!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

چند روز پیش، شرکت TSMC به عنوان تامین‌کننده چیپ‌های مورد نیاز اپل برای ساخت آیفون‌ها، پیش‌بینی‌های خود درباره میزان درآمدزایی در سال ۲۰۱۸ را کاهش داد، چرا که عقیده دارد میزان فروش گوشی های هوشمند بالارده در سال جاری کاهش پیدا خواهد کرد.

اعلام مرگ گوشی آیفون ۱۰ اپل!

به گفته یکی از تحلیلگران شرکت Mirabaud Securities، اکنون در شرکت TSMC بیش از حد مورد نیاز و تقاضا شده توسط شرکت‌ها چیپست تولید شده است. در ادامه این کاهش که در پی حرکت اپل به سوی توقف تولید آیفون ایکس رخ داده است، تحلیلگر Mirabaud Securities، آیفون ایکسرا یک گوشی مرده خطاب کرد! وی دلیل کاهش میزان تولید چیپ‌ها توسط TSMC را تصمیم اپل برای توقف خرید آن‌ها از شرکت به منظور ساخت آیفون ایکس دانست. اما اپل چرا دیگر تصمیم ندارد برای تولید پرچمدار خود از TSMC تراشه خریداری کند؟ این تحلیلگر دلیل آن را مرگ آیفون ایکس در سال ۲۰۱۸ می‌داند.

iPhone X 12 - آیفون 10 یک گوشی مرده محسوب می‌شود!

آخرین ماه سال گذشته میلادی اعلام شد درخواست‌ها برای آیفون ایکس به میزان ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده است. به عقیده تحلیلگر Mirabaud Securities، قیمت، اصلی‌ترین دلیلی است که مرگ آیفون ایکس تنها یک سال بعد از عرضه آن را سبب شده است. نسخه ۶۴ گیگابایتی این گوشی هزار دلار و نسخه دارای ۲۵۶ گیگابایت ظرفیت داخلی آن هزار و صد و پنجاه دلار قیمت دارد، اما این مبلغی نیست که هر کاربر مایل به پرداخت آن به منظور خرید یک گوشی هوشمند باشد.

iPhone X 2 - آیفون 10 یک گوشی مرده محسوب می‌شود!

اپل آیفون‌های ۲۰۱۸ را همانند روال گذشته در ماه سپتامبر (شهریور – مهر) معرفی خواهد کرد. طبق اخبار و شایعات، در این رویداد سه گوشی آیفون رونمایی خواهد شد (آیفون اس ای ۲ جزو آن‌ها محسوب نمی‌شود). پایین‌ترین مدل آیفون ۹ بوده و احتمالا چیزی حدود ۵۵۰ دلار قیمت دارد.

 

از آنجایی که این قیمت توسط مینگ-چی کو تحلیلگر شرکت KGI Securities اعلام شده، می‌توان نسبت به تبدیل شدن آن به حقیقت شدیدا امیدوار بود. با وجود داشتن این قیمت مناسب، آیفون ۹ دارای یک نمایشگر ال سی دی ۶.۱ اینچی بوده و همانند پرچمدار سال قبل، به فیس آیدی مجهز خواهد شد. تنها تفاوت مهم آن با دو مدل دیگر به جز عدم بهره بردن از نمایشگر OLED، نبود ۳D تاچ است.

 

اما دو مدل دیگر، جانشینان آیفون ایکس تلقی خواهند شد. آیفون ایکس اس و ایکس اس پلاس به ترتیب دارای نمایشگرهایی ۵.۸ اینچی و ۶.۵ اینچی بوده و پنل صفحه نمایش آن‌ها مجددا به دست سامسونگ ساخته خواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 82661 TechnoYab QR Code For: آیفون ۱۰ یک گوشی مرده محسوب می‌شود!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *