تکنویاب | اخبار تکنولوژی

iphone x box - آیفون ایکس همه جا گران است!
اشتراک

آیفون ایکس همه جا گران است!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

 اما آیفون ۱۰ گوشی موبایل منحصربه‌فردی است که به مناسبت دهمین سالگرد رونمایی اولین آیفون معرفی شده است.

اپل پیش فروش این محصول را با چند هفته اختلاف در مقایسه با آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس آغاز کرد. ابتدا تصور می‌شد قیمت هزار دلاری آیفون ۱۰ سبب کاهش درخواست‌ها برای خرید آن شود، اما کاهش فروش دو آیفون جدید دیگر در مقایسه با آیفون‌های سال ۲۰۱۶ نشان داد کاربران، منتظر محصولی دیگر هستند.

iPhone X 21 2 - آیفون ایکس همه جا گران است!

کاربران آیفون ۱۰ آن را به قیمتی نجومی به فروش می‌رسانند

این اولین نشانه فروش خوب آیفون ۱۰ با وجود قیمت بالای آن بود. آغاز پیش فروش اینترنتی محصول در جمعه گذشته باز هم نشان داد کاربران آیفون ۱۰ بیش از آن هستند که تصور می‌کردیم. تمام محموله اولیه اپل از این گوشی موبایل که تعداد آن بین دو تا سه میلیون دستگاه تخمین زده می‌شود، طی چند دقیقه به فروش رسید، به طوری که تنها هفده دقیقه بعد از شروع پیش فروش، زمان لازم برای دریافت گوشی چند هفته نشان داده می‌شد. یعنی کاربران باید تا رسیدن محموله بعدی منتظر بمانند.

کاربران آیفون ۱۰ که طی دقایق ابتدایی درخواست خود را ثبت و در اولین سری عرضه محصولات گوشی خود را دریافت کردند، اکنون در وب سایت‌های فروش محصولات الکترونیکی بازار سیاه به راه انداخته‌اند. طبق گزارش‌ها برخی کاربران آیفون ایکس هم‌اکنون مشغول فروش این محصول به قیمت هشت الی ده هزار دلار در فروشگاه eBay هستند!

iPhone X 4 2 620x413 - آیفون ایکس همه جا گران است!

جالب است برخی از این افراد حتی محصولشان را هنوز دریافت نکرده‌اند، با این حال آن را با قیمت‌هایی کذایی به فروش گذاشته‌اند. قیمت آیفون ۱۰ در بازار ایران نیز تعریفی ندارد و متاسفانه شاهد عرضه آن به مبالغی بسیار بالا و غیر منطقی هستیم. امیدواریم کاربران با عدم خرید محصولات دارای قیمت‌هایی غیر واقعی حتی در صورت داشتن توان مالی، به رشد بازار سیاه کمک نکنند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 72736TechnoYab QR Code For: آیفون ایکس همه جا گران است!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *