3 34 - تعرفه مکالمه ایرانسل گران شد؛ یکسان‌سازی نرخ تماس درون و برون شبکه
اشتراک

تعرفه مکالمه ایرانسل گران شد؛ یکسان‌سازی نرخ تماس درون و برون شبکه

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

اخیرا اپراتور همراه اول اعلام کرد که قیمت مکالمه را از اول مهر ۱۳۹۷ برای مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری خود تغییر می‌دهد و بر این اساس نرخ تماس درون شبکه و برون شبکه یکسان می‌شود. حالا نوبت به ایرانسل رسیده تا یکسان سازی تعرفه مکالمه درون و برون شبکه خود را انجام دهد.

تعرفه مکالمه ایرانسل چقدر شد؟

در راستای اجرای طرح یکسان سازی نرخ تماس، تعرفه مکالمه ایرانسل برای مشترکان دائمی و اعتباری به جز یک بخش (تماس خارج شبکه با همراه اول) افزایش پیدا کرده است و از این به بعد، نرخ‌های جدید اعمال می‌شوند. به این ترتیب هر دقیقه تماس داخل شبکه و خارج شبکه ایرانسل برای سیم کارت دائمی معادل ۵۹.۹ تومان و هر دقیقه تماس داخل شبکه و خارج شبکه برای سیم کارت اعتباری معادل ۸۹.۹ تومان محاسبه می‌شود. این در حالی است که پیش از این، هر دقیقه تماس درون و برون شبکه ایرانسل برای سیم کارت دائمی ۳۳.۳ تومان، هر دقیقه تماس درون شبکه ایرانسل برای سیم کارت اعتباری ۶۶.۹ تومان، هر دقیقه تماس خارج شبکه ایرانسل با همراه اول ۹۲.۹ تومان و هر دقیقه تماس خارج شبکه ایرانسل با خط ثابت ۷۹.۹ تومان بود.

طرح یکسان سازی تعرفه مکالمه ایرانسل در گذشته برای سیم کارت های دائمی اجرا شده بود و حالا علاوه بر افزایش نرخ تماس برای مشترکان دائمی، تعرفه مکالمه برای سیم کارت های اعتباری نیز یکسان شده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 88328 TechnoYab QR Code For: تعرفه مکالمه ایرانسل گران شد؛ یکسان‌سازی نرخ تماس درون و برون شبکه

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *