تکنویاب | اخبار تکنولوژی

فروش آیفون 8 اپل - آیا فروش آیفون 8 از آیفون 10 بهتر بوده است؟
اشتراک

آیا فروش آیفون ۸ از آیفون ۱۰ بهتر بوده است؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

تحلیلگر مشهور شرکت KGI درباره نحوه عملکرد سه گوشی موبایل جدید اپل طی آخرین ربع سال ۲۰۱۷ و همچنین ابتدای سال ۲۰۱۸ دست به پیش‌بینی زد. به عقیده وی، آیفون ایکس فروش بسیار خوبی را تجربه کرده و اپل در آخرین سه ماهه سال جاری، بین ۲۲ تا ۲۴ میلیون دستگاه از آن به فروش خواهد رساند. این وضعیت فروش مطلوب در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۱۸ نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

از آنجایی که مشکل اپل در تامین قطعات مورد نیاز برای تولید آیفون ۱۰ به میزان قابل توجهی رفع شده است، میزان تولید این گوشی موبایل در ربع آخر سال بین ۳۵ تا ۴۵ درصد افزایش پیدا می‌کند. بر اساس بازخورد کاربران طی روزهای گذشته، مشخص شد آن‌ها به بی‌اساس بودن نگرانی خود از روش کار با یک گوشی موبایل آی او اسی حین نبود دکمه فیزیکی هوم پی برده‌اند. اگر آن‌ها بتوانند با بریدگی بالای نمایشگر نیز دست و پنجه نرم کرده و خود را به تحمل این بخش مجاب کنند، آن‌گاه فروش آیفون ۱۰ به میزان بسیار بیشتری افزایش پیدا خواهد کرد.

iPhone X 24 1 620x413 - آیا فروش آیفون 8 از آیفون 10 بهتر بوده است؟

اما میزان فروش آیفون ۸ اپل بسیار کمتر از حد انتظار بوده است، به طوری که شرکت سازنده در ربع اول سال ۲۰۱۸ تولید آن را به نصف کاهش خواهد داد. با این حال فروش آیفون ۸ پلاس وضعیت بهتری داشته است و همچنان گزینه‌ای بسیار مناسب برای دوست‌داران یک گوشی موبایل آی او اسی با نمایشگر بزرگ به شمار می‌رود.

iPhone 8 iPhone 8 Plus 3 - آیا فروش آیفون 8 از آیفون 10 بهتر بوده است؟

مینگ-چی کو عقیده دارد اپل و شریک آن Hon Hai، چندین خط تولید آیفون ۸ پلاس را تبدیل به خط تولید آیفون ۱۰ خواهند کرد تا میزان تولید این گوشی موبایل سرعت بیشتری بگیرد. به این ترتیب اپل خواهد توانست تا پیش از رسیدن به انتهای سال جاری، بین ۲۵ تا ۲۷ میلیون دستگاه آیفون ۱۰ تولید کرده و به دست مشتریان برساند.

منبع :gsmarena


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 73393TechnoYab QR Code For: آیا فروش آیفون ۸ از آیفون ۱۰ بهتر بوده است؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *