photo 2017 08 10 13 08 07 - ساندبار SJ9 ال جی به عنوان بهترین ساندبار دنیا معرفی شد
اشتراک

ساندبار SJ9 ال جی به عنوان بهترین ساندبار دنیا معرفی شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: ال جی

مجله تایم در شماره اخیر خود به سراغ ساندبارهای معروف و پیشرفته دنیا رفته است. وسیله‌ای که قرار است تجربه شنیداری ما را در زمان فیلم دیدن متحول کند. مجله تایم با بررسی ساندبارهای مختلف با توجه به ویژگی‌های خاصشان در نهایت بهترین ساندبار از همه نظر یعنی ساندبار پیشرفته و مدرن SJ9 شرکت ال جی را انتخاب کرده است. تایم ابتدا این ساندبار را از جهت فراگیر بودن صدا بررسی کرده و آن را به عنوان بهترین گزینه برای شنیدن تجربه صدای سینمایی و فراگیر معرفی کرده است. به گونه‌ای که دیگر نیاز نیست یک بلندگو در جلو و عقب مکان نشستن نصب کنید. در نهایت نویسنده این مجله بعد از ذکر مشخصات و بررسی تست صدای این مدل، ساندبار SJ9 شرکت ال جی را به‌عنوان یک «برنده تمام‌عیار» معرفی کرده است.

photo 2017 08 10 13 08 10 620x464 - ساندبار SJ9 ال جی به عنوان بهترین ساندبار دنیا معرفی شد

قابلیت‌های ساندبار SJ9 ال جی

ساندبار SJ9 با وجود قابلیت بالا بردن کیفیت صداهای کم کیفیت کاملا از رقبای خود متمایز می‌شود. همچنین این ساندبار صداهایی با کیفیت بسیار بالا را نیز پشتیبانی می‌کند. ساندبار SJ9  ال جی چه از طریق وای فای و چه از طریق بلوتوث، از نرم‌افزارهایی مثل Spotify، Pandora و گوگل پلی پشتیبانی کرده و آهنگ‌های مورد نظر شما را پخش می‌کند. ساندبار SJ9 می‌تواند صداهایی که کیفیت کمی دارند را واضح کرده و آن‌ها را با کیفیت ۲۴ بیت پخش کند.

این بلندگوی ۵.۱.۲ که قدرتی ۵۰۰ واتی داشته و ۵۵ اینچ طول دارد، مجهز به یک ساب ووفر اضافه، دو بلندگوی رو به جلو، کانال مرکزی و یک جفت پخش‌کننده زاویه‌دار فراگیر است و می‌تواند صداهایی که از بالا می‌آیند را شبیه‌سازی کند. این ساندبار با متصل شدن به وای فای و بلوتوث می‌تواند بدون نیاز به سیم سیگنال‌ها را دریافت کند. به‌علاوه می‌توانید کابل HDMI به آن متصل کرده و فرمت ۴K را با آن پخش کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 69880 TechnoYab QR Code For: ساندبار SJ9 ال جی به عنوان بهترین ساندبار دنیا معرفی شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *