slider 1024x588 - ریپورتاژ آگهی | نظافت منزل
اشتراک

ریپورتاژ آگهی | نظافت منزل

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اخبار

مقدمه

رشد و پیشرفت تکنولوژی و افزایش مشغله ذهنی باعث شده تا نظافت منزل یا نظافت شرکت به یک معضل مهم و اساسی تبدیل شود. همچنین نظافت کاری به عنوان یک عامل مهم در تاثیر روی روحیه مثبت افراد و جلوگیری از مشکلاتی مانند آسم و… از اهمیت زیادی برخوردار است. افزون بر اینکه نظافت شرکت می‌تواند علاوه بر افزایش روحیه کارمندان، باعث افزایش انگیزه و رونق کسب و کار شود.

 با این تفاسیر، این معضل بسیار مهم و اساسی به آسانی قابل حل شدن است. با ما در این مقاله همراه باشید تا با معرفی آریا پاک به عنوان یک راه‌حل بسیار ویژه برای حل معضل نظافت منزل و شرکت، شما را در پاکیزگی منازل‌تان یاری کنیم.

معرفی شرکت آریاپاک

شرکت آریا پاک در ۷ سال سابقه درخشان، بیش از ۴۰۰۰ مشتری با میانگین رضایت ۹۸.۲ درصد را خوشحال کرده است. این شرکت با ارائه امکانات و مزایای ویژه برای مشتریان خود توانسته است محبوبیت بسیار زیادی را نزد مشتریان کسب کند و سهم بسیار زیادی از بازار نظافت منزل و شرکت را کسب کند.

سه قدم تا پاکیزگی با آریاپاک

اگرچه نظافت خانه یا شرکت یک معضل سخت و اساسی است اما شما با شرکت آریاپاک، تنها سه قدم تا پاکیزگی منزل یا شرکت فاصله دارید:

 1. رزرو تلفنی یا آنلاین در چند دقیقه
 2. نظافتچی اعزام می‌شود!
 3. پاکیزگی منزل، شرکت یا محل کار خود را مشاهده کنید!

قدم اول تنها به چند دقیقه زمان نیاز خواهد داشت. با مراجعه به وبسایت آریاپاک یا تماس تلفنی با این شرکت می‌توانید به سادگی زمان و تاریخ اعزام نظافتچی را تعیین کنید.

پس از تعیین زمان و تاریخ اعزام نظافتچی، شرکت آریاپاک راس زمان مقرر شده توسط شما، نظافتچی‌های کاربلد خود را به منزل، محل کار یا شرکت شما ارسال و خدمات نظافت آغاز خواهد شد. پس از انجام کار، شما می‌توانید با خیال راحت و بدون استرس، پاکیزگی منزل یا محل کار خود را مشاهده کنید.

- ریپورتاژ آگهی | نظافت منزل

مزایای شرکت خدمات نظافتی آریاپاک

محبوبیت شرکت آریا پاک در زمینه خدمات نظافت منزل و شرکت بی‌دلیل نیست و بخش بزرگی از آن، مربوط به مزایای مثال زدنی آن نسبت به سایر شرکت‌های نظافتی است. آریاپاک وجه تمایزاتی با سایر شرکت‌ها دارد که در افزایش رضایت مشتری و محبوبیت آریاپاک نقش مهمی دارد. بارزترین این مزیت‌ها عبارتند از:

ارائه ضمانت کیفیت و خدمات

شرکت آریاپاک با خشنودی تمام، خدمات نظافتی خود را ضمانت کرده است؛ به طوری که اگر مشتریان بعد از انجام کار، از کم و کیف خدمات ارائه شده ناراضی بودند، شرکت آریاپاک شخصی را به عنوان جایگزین ارسال می‌کند. در صورتی که نظافتچی جایگزین کم کاری نفر قبلی را تایید کند، پروسه نظافت محل بدون دریافت هزینه اضافی مجددا انجام می‌شود.

کادر پرسنلی مجرب و قابل اعتماد

شرکت آریاپاک در استخدام نیروی کار، بسیار حساس عمل می‌کند و سخت گیری‌های لازم را انجام می‌دهد. درواقع این شرکت با هدف افزایش هرچه بیشتر کیفیت کار و رضایت مشتری، هنگام استخدام نیروی کاری معیارهای سخت گیرانه‌ای دارد؛ اگر متقاضی شغل به هر دلیل معیارهای مدنظر شرکت را نداشته باشد، آریاپاک از استخدام وی خودداری می‌کند. برای مثال: ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد یکی از معیار‌های شرکت آریاپاک برای استخدام نیروی کار است. همچنین این شرکت تمامی پرسنل خود را تحت پوشش بیمه حوادث قرار داده است.

از آنجایی که قابل اعتماد بودن کادر پرسنلی برای زمینه شغلی خدمات نظافت بسیار اهمیت دارد، شرکت آریاپاک هنگام اعزام نیروی کار، معرفی نامه معتبر و مهر شده توسط شرکت را نیز همراه وی ارسال می‌کند. بنابراین جای هیچگونه نگرانی در این باره نیست!

مواد شوینده کاملا رایگان

یکی از جذاب‌ترین مزیت‌هایی که شرکت آریاپاک در مقایسه با سایر شرکت‌های خدمات نظافت دارد، ارائه مواد شوینده با کیفیت و کاملا رایگان است؛ به طوری که هزینه مواد شوینده استفاده شده برای نظافت منزل، شرکت یا محل کار در شرکت آریاپاک به طور کاملا رایگان محاسبه می‌شود. شایان ذکر است مایع سفید کننده (وایتکس)، پودر شستشو (تاید)، جوهر نمک و شیشه شوی با بهترین کیفیت و قیمت کاملا رایگان در شرکت آریاپاک لحاظ شده اند.

خدمات شرکت آریاپاک

شرکت آریاپاک علاوه بر نظافت منزل، نظافت شرکت یا محل کار، خدمات متنوعی را برای مشتریان ترتیب داده است. این خدمات می‌تواند نیازهای عمده مشتریان را برآورده ساخته و آنان را از حیث انتخاب شرکت‌های خدماتی غیرقابل اطمینان برای انجام خدمات متفاوت، آسوده خاطر کند. این خدمات عبارتند از:

 • نظافت منزل، شرکت یا محل کار: کادر مجرب و پرسنل قابل اطمینان شرکت خدمات نظافت آریاپاک با توانایی بالا، خدمات نظافتی مشتریان را انجام می‌دهند.
 • جا به جایی اثاثیه: شرکت آریاپاک یکی از دشوارترین کارها را از نظر مردم به نحو احسن انجام می‌دهد. خدمات جا به جایی اثاثیه به نحوی انجام می‌شود که مشتری فقط نقش نظارتی را در کار ایفا خواهد کرد.
 • پذیرایی مراسم: همانگونه که بسیاری از ما می‌دانیم، پذیرایی در مراسم عملی بسیار پیچیده و حرفه‌ای است؛ مخصوصا وقتی که تعداد زیادی میهمان در مراسم حضور داشته باشند. شرکت آریا پاک با کادر حرفه‌ای و مجرب خود، پذیرایی حرفه‌ای مراسم شما را عهده دار خواهند شد و با پذیرایی منظم و صحیح، شما را از این حیث آسوده خاطر خواهند کرد.

سایر خدمات آریاپاک

همانطور که گفته شد، شرکت خدماتی آریاپاک به عنوان یک شرکت معتبر در این زمینه فعالیت بلند مدتی دارد. بنابراین اگر به دنبال انجام خدمات دیگری برای نظافت منزل یا کارهای خدماتی خود هستید، می‌توانید به شرکت آریاپاک اعتماد کنید.

 • نگهداری از کودک یا سالمند
 • نظافت سرویس بهداشتی
 • نظافت پنجره‌ها و شیشه‌های منزل، شرکت یا محل کار
 • جا به جایی و بازیافت زباله‌ها
 • تعویض لامپ و فیلتر هوا
 • جارو کشی و نظافت اثاثیه داخلی مثل پرده یا مبل
 • نظافت سیستم‌های کامپیوتری و الکترونیکی
 • نظافت آسانسور
 • نظافت مطب پزشکی
 • رنگ زدایی و جلا بخشی سطوح
 • کف سابی چوب
 • کف سابی سرامیک
 • نظافت و جارو کشی فرش‌ها
 • نظافت آرایشگاه و کسب و کار‌هایی شبیه به آن

پوشش گسترده شرکت آریاپاک در ارائه خدمات متنوع و مختلف این امکان را به مشتریان می‌دهد تا تمام کارهای خدماتی خود را به آریاپاک بسپارند و از مشکلات و مضرات مراجعه به شرکت‌های خدماتی مختلف در امان باشند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 90820 TechnoYab QR Code For: ریپورتاژ آگهی | نظافت منزل

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *