ad579aa1 1217 486d 9e4e f6af48ea5755 1 - یک میلیون و ۴۰۰ هزار تقاضای خرید در نخستین روز پیش فروش ایران خودرو
اشتراک

یک میلیون و ۴۰۰ هزار تقاضای خرید در نخستین روز پیش فروش ایران خودرو

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: خودرو

روز نخست ثبت‌نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو به کسانی اختصاص داشت که عدد سمت راست کد ملی آن‌ها با یک به پایان می‌رسد؛ از ساعت ۱۰ دیروز تا ساعت ۱۴، تعداد هشت هزار و ۷۷۲ نفر موفق به ثبت‌نام محصولات این گروه خودروسازی شدند. حال با چنین میزان ثبت‌نام، این پرسش مطرح می‌شود که برای باقی اعداد کد ملی چه میزان ظرفیتی تعیین شده است.

برای کسانی که کد ملی آن‌ها با عدد یک به پایان می‌رسد، ۹۷۰۰ نفر ظرفیت اختصاص یافته که با احتساب ثبت‌نام‌های انجام شده در حدود هزار و ۳۰۰ سهمیه ثبت‌نام باقی مانده است. در حالی که مراجعه به سایت نشان می‌دهد خودروهای پرتقاضایی مانند پژو ۲۰۶ تا ساعت ۱۰ و ۱۵ دقیقه تکمیل ظرفیت شده بودند. همچنین خودروهای با موعد تحویل بهمن و اسفند ماه ۹۷ با تکمیل ظرفیت مواجه شد و علاقه‌مندان مجبور به ثبت‌نام در ماه‌های سال ۹۸ شدند.

0ca2eba1 b88a 4b21 b71d d3919a105592 - یک میلیون و ۴۰۰ هزار تقاضای خرید در نخستین روز پیش فروش ایران خودرو

در همین حال مصطفی خان‌کرمی، معاون فروش و بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به آغاز فروش ۵۳ هزار دستگاه خودرو از دیروز گفت:

عرضه اولیه امروز با کد ملی یک آغاز شد و خودروها به صورت مساوی در میان روزها تقسیم شده است. در بالاترین شرایط یک میلیون و ۴۰۰ هزار تقاضا برای ثبت‌نام وجود داشت و بیش از ۱۲ میلیون بار در سایت کلیک شده است؛  همچنین تا ساعت ۱۴ (سه شنبه)،  ۸۷۷۲ موفق به ثبت‌نام شدند که با توجه به ظرفیت تعیین شده، امکان ثبت‌نام همچنان وجود دارد.

خان‌کرمی درباره زمان تحویل این خودروها نیز اظهار کرد:

تحویل این خودروها بر اساس پیش‌بینی انجام شده و ظرفیت موجود از زمستان سال جاری تا آبان ۹۸ خواهد بود. تا به امروز تغییری در قیمت خودروها ایجاد نشده است. چرا که قیمت محصولات ایران خودرو طبق مصوبه شورای رقابت است و تغییر آن در اختیار خودروساز نیست.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 88397 TechnoYab QR Code For: یک میلیون و ۴۰۰ هزار تقاضای خرید در نخستین روز پیش فروش ایران خودرو

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *