تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Samsung Galaxy S9 Plus iBetter TPU Ultra Slim Case 2 1 - رندرهایی از گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ منتشر شد
اشتراک

رندرهایی از گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ منتشر شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

در حالی که تنها چند هفته به رونمایی از موبایل های پرچمدار آتی سامسونگ، گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس باقی مانده، ولی بازار شایعات در مورد آنها بسیار داغ است. اخیراً تصاویری از رندرهای گلکسی اس ۹ پلاس در قاب محافظ منتشر شده که بسیاری از مشخصات پیش تر فاش شده آن را تأیید می کند. همچنین سامسونگ خبر از آغاز تولید برخی بردهای این دو تلفن هوشمند داده است.

Samsung Galaxy S9 Plus iBetter TPU Ultra Slim Case 2 - رندرهایی از گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ منتشر شد
رندرهای جدید وجود دوربین اصلی دوگانه و فلاش دوگانه را تأیید می کنند

این تصاویر که در سایت بریتانیای آمازون منتشر شده خبر از دوربین اصلی دوگانه گلکسی اس ۹ پلاس (احتمالاً بر خلاف گلکسی اس ۹) می دهد. همچنین به نظر می رسد دقیقاً مشابه گمانه زنی های پیشین، حسگر اثر انگشت زیر دوربین های اصلی تعبیه شده و بدین ترتیب دسترسی به آن نسبت به گلکسی اس ۸ پلاس، راحت تر به نظر می رسد. فلش دوربین اصلی این تلفن هوشمند نیز دوگانه خواهد بود و یک حسگر ضربان سنج قلب نیز دقیقاً در زیر آن قرار خواهد گرفت.

به نظر می رسد کلید فعال سازی دستیار صوتی هوشمند بیکسبی نیز برای آن در نظر گرفته شده. همچنین کلید ولوم در سمت چپ آن مشاهده می شود. البته مشخص نیست که این کلید یکپارچه خواهد بود یا از دو کلید جداگانه تشکیل شده است.

Samsung Galaxy S9 Plus iBetter TPU Ultra Slim Case 3 - رندرهایی از گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ منتشر شد
دوربین جلویی گلکسی اس ۹ با گلکسی اس ۹ پلاس متفاوت خواهد بود

سامسونگ به تازگی اعلام کرده که ثبت سفارش برای دوربین های پرچمداران خود را شروع کرده. همچنین گزارش شده که گلکسی اس ۹ پلاس از دوربین دوگانه جلویی بهره خواهد برد؛ در حالی که گلکسی اس ۹ تنها دارای یک دوربین (با اسم رمز «Partron») خواهد بود که شامل دو سنسور است که در قالب یک دوربین با هم ترکیب شده اند و می تواند وظیفه دوربین جلویی و نیز تشخیص عنبیه را به عهده بگیرد. این کمپانی کره ای اعلام کرده که ساخت بردهای اصلی این دو تلفن هوشمند نیز آغاز شده.

Samsung Galaxy S9 Plus iBetter TPU Ultra Slim Case 9 - رندرهایی از گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ منتشر شد
احتمالاً یک نسخه گران قیمت تر گلکسی اس ۹ پلاس از ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی بهره مند خواهد بود

بر اساس سایر اطلاعاتی که پیش از این فاش شده، گلکسی اس ۹ پلاس از نمایشگری با کیفیت +QHD با نسبت نمایشگر ۱۸.۵ به ۹ بهره خواهد برد. همچنین لبه های طرفین نمایشگر خمیده خواهد بود. احتمالاً از ۶ گیگابایت رم  بهره مند خواهد بود و یک نسخه گران قیمت تر آن با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت ارائه خواهد شد. انتظار می رود این موبایل به همراه اندروید ۸.۰ و نسخه ۹.۰ رابط کاربری ویژه این کمپانی، «Samsung Experience» به بازار عرضه شود.

Samsung Galaxy S9 Plus iBetter TPU Ultra Slim Case 4 - رندرهایی از گلکسی اس 9 پلاس سامسونگ منتشر شد

پیش از این سامسونگ اعلام کرده بود که آزمایش های اولیه برای تولید گلکسی اس ۹ را در مهر تا آبان ماه سال جاری به اتمام رسانده. انتظار می رود دو پرچمدار این کمپانی در کنگره جهانی موبایل (MWC) سال ۲۰۱۸ که از ۷ تا ۱۰ اسفند ماه سال جاری در بارسلون اسپانیا برگزار می شود، معرفی شوند و در نهایت حدود یک ماه بعد از آن نیز روانه بازار گردند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 76288TechnoYab QR Code For: رندرهایی از گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ منتشر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *