رشد-چشمگیر-سهم-گوشی-های-هوشمند-هواوی-در
1 52 - رشد چشمگیر سهم گوشی های هوشمند هواوی در بازار جهانی
اشتراک

رشد چشمگیر سهم گوشی های هوشمند هواوی در بازار جهانی

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

هواوی مدتی است در بازار جهانی موفق به رشد و کسب سهم بازار بیشتر به صورت متداوم شده و این امر در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ هم ادامه یافته است. بر مبنای آخرین گزارش IDC به عنوان سازمانی معتبر در حوزه تحقیقات بازار در دنیا، سهم گوشی های هوشمند هواوی در بازار جهانی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ به میزان ۱۰ درصد نسبت به سه ماهه قبل رشد یافته و به میزان ۱۱.۸ درصد رسیده است. این اولین بار است که Huawei موفق شده سهم بازار جهانی ۱۱ درصد را در گزارش‌های IDC پشت سر بگذارد و نزدیک به ۱۲ درصد شود.

IDC 620x536 - رشد چشمگیر سهم گوشی های هوشمند هواوی در بازار جهانی

رشد ۱۳ درصدی بازار گوشی های هوشمند هواوی

نکته جالب اینکه سهم بازار گوشی های هوشمند هواوی در سه ماهه اول ۲۰۱۸ نسبت به سه ماهه اول ۲۰۱۷ بیش از ۱۳ درصد رشد یافته است و این در حالی است که بر مبنای گزارش IDC رشد برند سامسونگ نسبت به سال قبل در همین زمان بیش از ۲ درصد منفی شده است. به این ترتیب بر مبنای این گزارش هم اکنون سهم بازار جهانی گوشی های هوشمند بین سه برند اول به این شکل توزیع شده است که برند سامسونگ ۲۳ درصد، اپل ۱۵ درصد و هواوی حدود ۱۲ درصد از سهم بازار را مال خود کرده‌اند.

سهم بازار جهانی گوشی های هوشمند در سه ماهه اول ۲۰۱۸

شرکت سازندهحجم فروش (میلیون) در سه ماهه اول ۲۰۱۸سهم بازار در سه ماهه اول ۲۰۱۸حجم فروش (میلیون) در سه ماهه اول ۲۰۱۷سهم بازار در سه ماهه اول ۲۰۱۷رشد برند نسبت به مدت مشابه در سال گذشته
سامسونگ۷۸.۲۲۳.۴ درصد۸۰.۱۲۳.۳ درصدمنفی ۲.۴ درصد
اپل۵۲.۲۱۵.۶ درصد۵۰.۸۱۴.۷ درصدمثبت ۲.۸ درصد
هواوی۳۹.۳۱۱.۸ درصد۳۴.۵۱۰ درصدمثبت ۱۳.۸ درصد

هواوی طی ماه‌های اخیر گوشی‌های موفقی را مانند گوشی‌های پی ۲۰ (Huawei P20)، میت ۱۰(Huawei Mate 10)، نوا ۳ ای (Huawei Nova 3e) و همچنین وای ۷ پرایم ۲۰۱۸ (Huawei Y7 Prime 2018) به بازارهای جهانی عرضه کرده است که با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران مواجه شده است. این شرکت با در نظر گرفتن تنوع ویژگی‌های فنی در رده‌های قیمتی متفاوت تلاش خود را کرده تا بتواند با احترام به همه سلایق و نیازهای متفاوت کاربران به خوبی پاسخگوی آنها باشد.

در پایان لازم به ذکر است که جزئیات این خبر که بر مبنای ترجمه گزارش آخر IDC است، در سایت این سازمان معتبر در حوزه تحقیقات بازار قابل مشاهده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 83227TechnoYab QR Code For: رشد چشمگیر سهم گوشی های هوشمند هواوی در بازار جهانی

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *