Sony unveils new Xperia XZ2 Premium - سونی اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم،لقب سنگین‌ترین پرچم‌دار چند سال اخیر را گرفت
اشتراک

سونی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم،لقب سنگین‌ترین پرچم‌دار چند سال اخیر را گرفت

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: سونی

به‌ نظر می‌رسد سونی قصد داشت با عرضه‌ی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم، مجموعه‌ای از ترین‌ها را به رخ بکشد. به روز ترین، گران‌ترین، جدیدترین طراحی در میان گوشی‌های خود و یکی از ضخیم‌ترین‌ها و سنگین‌ترین پرچم‌دار در میان گوشی‌های هوشمند در چند سال اخیر.

Sony Xperia XZ2 Premium 730x487 - سونی اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم،لقب سنگین‌ترین پرچم‌دار چند سال اخیر را گرفت

طبق آن چه سونی اعلام کرده است، نسخه‌‌ای از اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم که در بازار آمریکا عرضه شد، ۸.۲ اونس وزن دارد که معادل ۲۳۲ گرم است. PhoneArena تقریبا تمامی پرچم‌داران یک سال اخیر را مورد آزمایش قرار داده است، اما موردی را مشاهده نکرد که هم‌وزن پرچم‌دار سونی باشد. پس از نماینده‌ی ژاپنی‌ها، سامسونگ گلکسی اس ۸ اکتیو با ۲۰۸ گرم وزن در جایگاه دوم قرار می‌گیرد که البته نباید فراموش کرد این گوشی با استانداردهای بالای مقاومتی تولید شده و برای محافظت از آن، قابی ضخیم اطراف بدنه‌ی آن قرار گرفته است. جایگاه سوم نیز به آیفون ۸ پلاس با ۲۰۲ گرم وزن تعلق دارد.

Sony Xperia XZ2 Premium 1 730x512 - سونی اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم،لقب سنگین‌ترین پرچم‌دار چند سال اخیر را گرفت

این گوشی مانند اکسپریا ایکس زد ۲ که چند ماه قبل معرفی شده بود، از بدنه‌ی آلومینیومی که در لایه‌ای از شیشه‌ی سه بعدی پوشیده شده است، بهره می گیرد. به دلیل خمیدگی قسمت پشتی دستگاه، ضخامت این گوشی به ۱۱.۹ میلی‌متر می‌رسد که برای یک گوشی هوشمند امروزی بسیار زیاد است. نمایش‌گر ۵.۸ اینچی این گوشی هوشمند که کیفیت ۴K را ارائه می‌کند، باتری ۳۴۵۰ میلی آمپر ساعتی و دوربین اصلی دوگانه همگی بر وزن دستگاه می‌افزایند، اما هیچ یک از این‌ها بهانه‌ی مناسبی برای سنگین بودن این دستگاه نیست؛ زیرا تقریبا تمامی این مشخصات را در سایر پرچم‌داران نیز مشاهده می‌کنیم.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 85784 TechnoYab QR Code For: سونی اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم،لقب سنگین‌ترین پرچم‌دار چند سال اخیر را گرفت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *