تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Sony Xperia XZ Premium 3 - به زودی اندروید 8 اوریو برای اکسپریا ایکس زد پریمیوم منتشر می‌شود
اشتراک

به زودی اندروید ۸ اوریو برای اکسپریا ایکس زد پریمیوم منتشر می‌شود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سونی

اگرچه سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم در مقایسه با تعداد زیادی از پرچمداران نیمه اول سال ۲۰۱۷ خیلی دیر به بازارها عرضه شد، اما باید آن را اولین گوشی هوشمند مجهز به برترین تراشه موبایل سال یعنی اسنپدراگون ۸۳۵ بدانیم. این گوشی موبایل ابتدا در دو رنگ کروم و مشکی عرضه شد، اما اکنون نسخه جدید قرمز رنگ آن نیز در بازارهای داخلی عرضه شده است. امیدواریم نسخه قرمز اکسپریا ایکس زد پریموم بعد از ژاپن، راهی بازارهای سایر کشورهای دنیا شود.

در حال حاضر این نسخه تنها تحت اپراتور NTT Docomo ژاپن عرضه شده و هنوز صحبتی پیرامون عرضه آن در سایر نقاط دنیا مطرح نشده است. اکسپریا ایکس زد پریمیوم قرمز رنگ از نظر طراحی، قابلیت‌ها و ویژگی‌های سخت افزاری هیج تفاوتی با سایر نسخه‌ها ندارد.

Sony Xperia XZ Premium 4 - به زودی اندروید 8 اوریو برای اکسپریا ایکس زد پریمیوم منتشر می‌شود

اندروید ۸ اوریو برای اکسپریا ایکس زد پریمیوم در آذر ماه عرضه می‌شود

یکی دیگر از اخبار خوشحال‌کننده برای کاربران این پرچمدار، انتشار اندروید ۸ اوریو برای اکسپریا ایکس زد پریمیوم طی چند ماه آینده است. سونی به طور رسمی اعلام کرد در آخرین ماه سال جاری میلادی، این به‌روزرسانی سیستم عامل را برای پرچمدار خود منتشر خواهد کرد. گفتنی است پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۷ این شرکت یعنی سونی اکسپریا ایکس زد ۱، به صورت پیش‌فرض به اندروید ۸ اوریو مجهز شده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 79570TechnoYab QR Code For: به زودی اندروید ۸ اوریو برای اکسپریا ایکس زد پریمیوم منتشر می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *