زودی-اینترنت-ماهواره-ای-رایگان
2 60 - به زودی اینترنت ماهواره ای رایگان برای خاورمیانه و آفریقا ارائه می‌شود
اشتراک

به زودی اینترنت ماهواره ای رایگان برای خاورمیانه و آفریقا ارائه می‌شود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: کسب و کار

نخستین اینترنت ماهواره ای پرسرعت رایگان توسط شرکت Quika ارائه می‌شود. این شرکت اینترنتی به تازگی به صورت رسمی اعلام کرده که در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸، این سرویس برای ساکنان کشورهای خاورمیانه مانند عراق و افغانستان و همچنین کشورهای قاره آفریقا در دسترس قرار می‌گیرد و پس از آن به سراغ دیگر کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان خواهد رفت.

رفع نابرابری‌های اقتصادی و اجتماعی با اینترنت ماهواره ای رایگان

شرکت Quika که زیرمجموعه‌ای از اپراتور ماهواره‌ای Talia محسوب می‌شود، هدف خود از این اقدام را برطرف کردن نابرابری‌های اقتصادی و اجتماعی عنوان کرده است و به همین دلیل تصمیم دارد اینترنت ماهواره ای رایگان را در کشورهای در حال توسعه به کاربران ارائه کند.

آلن افراسیاب (Alan Afrasiab)، موسس و مدیر ارشد شرکت Quika در این باره اظهار کرد:

ما بر این باوریم که تمام جوامع، کشورها و مناطقی که در آن‌ها توازنی وجود ندارد، از رشد اقتصادی و تکنولوژیکی عقب می‌مانند و به همین دلیل قصد داریم پلی بر روی این شکاف دیجیتالی و اقتصادی بزنیم. در حال حاضر حدود ۳.۹ میلیارد نفر یعنی تقریبا ۵۳ درصد جمعیت کل جهان هنوز به اینترنت دسترسی ندارند.

1 96 - به زودی اینترنت ماهواره ای رایگان برای خاورمیانه و آفریقا ارائه می‌شود

آلن افراسیاب، موسس شرکت Quika

طبق برنامه، قرار است اینترنت ماهواره ای پرسرعت در سه ماهه دوم سال جاری میلادی برای تمامی افراد و کسب و کارهای موجود در کشورهای آفریقایی و منطقه خاورمیانه شامل کشورهای عراق و افغانستان به صورت رایگان عرضه شود و پس از آن، این سرویس ماهواره‌ای در اختیار مردم سایر کشورهای در حال توسعه قرار خواهد گرفت. شرکت Quika با استفاده از ماهواره های مجموعه LEO و GEO، اینترنت پرسرعت Ka-band را فراهم می‌کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 77626TechnoYab QR Code For: به زودی اینترنت ماهواره ای رایگان برای خاورمیانه و آفریقا ارائه می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *