1 1024x435 - ریپورتاژ آگهی| آیا طلا دست دوم ارزش سرمایه گذاری را دارد؟
اشتراک

ریپورتاژ آگهی| آیا طلا دست دوم ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اخبار

نگه داشتن پول نقد کار چندان درستی نیست. پول نقد تحت تاثیر قیمت ارز و طلا قرار دارد و همیشه در خطر کاهش ارزش است. شرکت در پروژه های تولیدی یا سرمایه گذاری بهترین راه حفظ پول نقد است ولی اغلب مردم نمی توانند در سرمایه گذاری های کلان شرکت کنند. اندک پولی که از راه پس انداز و صرفه جویی باقی می ماند هم هر روز قدرت خرید کمتری پیدا می کند. چگونه می توان بهترین راه را برای حفظ ارزش پول پیدا کرد؟ آیا طلا دست دوم می تواند راهکاری مناسب برای مردم عادی باشد؟

  • سرمایه گذاری مطمئن برای حفظ ارزش پول

حال که امکان شرکت در پروژه های عظیم اقتصادی و چند برابر شدن سرمایه برای مردم عادی وجود ندارد باید راهی جایگزین با ریسک کم برای حفظ دارایی های مردم پیدا کرد. تبدیل پول نقد به طلا عاقلانه ترین راهکار برای حفظ نقدینگی است. بازار طلا هم که این روزها خیلی داغ است و هر روز قیمت طلا بالاتر می رود. سرمایه گذاری در طلا همیشه سودآور است زیرا قیمت طلا تحت تاثیر بازار جهانی قرار دارد و مربوط به منطقه و کشور نمی شود. خرید طلا امن ترین راه برای حفظ سرمایه و مقابله با نوسان ارز داخلی است. به نظر می رسد خرید طلا دست دوم این روزها در بین عموم مردم همه گیر شده است.

حتما می دانید که که طلا در دراز مدت حتما سود خواهد کرد. آنهایی که کمی فکر اقتصادی دارند خرده سرمایه هایشان را تبدیل به طلا می کنند تا در موقع ضرورت سرمایه ای قابل قبول در دست داشته باشند. در چنین حالتی بهترین راهکار خرید طلای بی اجرت یا همان طلا دست دوم است. طلای کار کرده یا دست دوم در هر گرم ارزان تر از طلای نو و کارنکرده است. طلافروشی ها برای فروش طلا دست دوم هیچ مبلغی را تحت عنوان مزد ساخت اضافه نمی کنند. در واقع طلا دست دوم نوعی طلای بی اجرت و بدون مزد ساخت است. مزد ساخت طلا تنها یکبار برای فروش طلای نو محاسبه می شود. به همین دلیل مردم عادی با خرید طلای بی اجرت می توانند سرمایه خود را به طلای بیشتری تبدیل کنند و همیشه  طلافروشی بی اجرت پر از خریداران همیشگی طلای دست دوم است.

2 - ریپورتاژ آگهی| آیا طلا دست دوم ارزش سرمایه گذاری را دارد؟
  • از کجا  طلا دست دوم بخریم؟

همه طلا فروشی های سطح شهر طلای دست دوم و بدون اجرت را نمی فروشند. بیشتر طلایی که از فروشنده های خانگی خریداری می شود برای تبدیل به شمش و ساخت طلا در کوره آب می شود. پیدا کردن طلا فروشی هایی که طلا دست دوم می فروشند کمی حوصله می خواهد. بعضی ازطلا فروشی های شهر ری به صورت اتفاقی طلای دست دوم هم در ویترین داخل مغازه دارند. خیابان ۱۵ خرداد تهران هم پاتوق طلا فروشی های قدیمی و معروف است که گاهی طلا بدون اجرت هم برای فروش عرضه می کنند. یک طلا فروشی معروف هم در پاساژ مهدیT طلای بدون اجرت و به قیمت عمده را حتی به صورت تکی می فروشد. ” طلا فروشی بی اجرت” را از نزدیک باید دید انواع طلاجات (گردنبند ، پابند ، دستبند ، النگو ، سرویس ، نیم ست ، انگشتر ، حلقه ،پرسینگ ، زنجیر) با قیمت عمده و بدون مزد ساخت می فروشد. ” طلا فروشی بی اجرت” پاتوق حرفه ای هایی است که سرمایه اندکی برای تبدیل به طلا دارند.

آدرس: میدان شهرری ، پاساژ مهدی ،ورودی ۷ ، پ ۸۷

تلفن: ۰۹۱۲۶۷۰۱۰۹۳


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 90802 TechnoYab QR Code For: ریپورتاژ آگهی| آیا طلا دست دوم ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *