تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Huawei’s Founder Thanks Apple For Creating Room For It To Dominate The Market 1 - تشکر بنیان‌گذار شرکت هواوی از اپل بابت فرصت‌های ایجاد شده
اشتراک

تشکر بنیان‌گذار شرکت هواوی از اپل بابت فرصت‌های ایجاد شده

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

هواوی با عرضه ۱۱۲ میلیون تلفن هوشمند از ژانویه تا اکتبر سال ۲۰۱۷، رکوردی جدید را از خود به جای گذاشت. به علاوه این شرکت با کنار زدن اپل، طی سه ماهه سوم ۲۰۱۷ به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده موبایل معرفی شد.

ژنگفی در سفر اخیر خود به ژاپن اعلام کرد “اپل دنیا را تغییر داده است و ما واقعا برای آن باید از آنها تشکر کنیم.” به عقیده رییس هواوی، سه زمینه اصلی در حوزه فناوری با معرفی اولین کامپیوتر شخصی، فناوری پردازش تصاویر و معرفی محصولاتی همچون آیپاد تاچ و آیفون، توسط اپل گسترش پیدا کرده است. وی همچنین به نقش اقتصاد تلفن همراه و کمک به جایگاهی که امروز هواوی در آن قرار دارد نیز اشاره کرد.

Huawei’s Founder Thanks Apple For Creating Room For It To Dominate The Market - تشکر بنیان‌گذار شرکت هواوی از اپل بابت فرصت‌های ایجاد شده

طی ماه‌های اخیر، عملکرد اپل با کمی پسرفت، خصوصا در بازار چین همراه بوده و این موضوع فرصت‌های جدیدی را پیش روی رقبای چینی آن قرار داده است. در ادامه، بنیان‌گذار شرکت هواوی علت کاهش فروش گوشی های آیفون در بازار کشورهای مختلف از جمله چین را اعتماد بیش از اندازه و غرور اپل نسبت به کاربران عنوان می‌کند:

این موضوع به هواوی و سایر تولیدکنندگان داخلی تلفن های همراه اجازه می‌دهد تا خود را از فشار اپل آزاد کنند.

به نظر می‌رسد حتی با عرضه آیفون ایکس، فروش محصولات این شرکت باز هم در بازار چین کاهش پیدا کرده است؛ در صورتی که هواوی با عرضه گوشی های سری میت ۱۰، هم‌چنان نبض بازار را در دست دارد.

بنا بر پیش‌بینی “Trendforce”، اپل در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ با کنار زدن سامسونگ، در جایگاه نخست برترین تولیدکننده گوشی های موبایل قرار خواهد گرفت. اما آیا واقعا این موضوع به حقیقت تبدیل شده و هواوی از رقابت با سامسونگ و اهالی کوپرتینو باز می‌ماند؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 74321TechnoYab QR Code For: تشکر بنیان‌گذار شرکت هواوی از اپل بابت فرصت‌های ایجاد شده

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *