175a5d80 5d15 4ef1 b9ce 1bb568323bd2 - آیفون 40 میلیونی Xs Max بی‌عیب نیست
اشتراک

آیفون ۴۰ میلیونی Xs Max بی‌عیب نیست

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اپل

یکی از خریداران iPhone Xs Max متوجه شده که گوشی جدیدش از نمایشگری معیوب استفاده می‌کند. شرکت اپل نسخه ۶۴ گیگابایتی آیفون ۶.۵ اینچی خود را با قیمت ۱۰۹۹ دلار به فروش می‌رسد و زمانی‌که برای گوشی تا این اندازه هزینه می‌کنید؛ انتظار دارید محصول نهایی بی‌عیب و نقص باشد. اما به‌نظر می‌رسد که این موضوع برای یکی از خریداران بدشانس iPhone Xs Max صحت ندارد؛ فردی که آیفون خود را از اپراتور Vodafone در استرالیا خریداری کرده است. به‌نظر می‌رسد خریدار آیفون ۱۱۰۰ دلاری اپل، چنین انتظار نداشته است که آیفون جدیدش از نمایشگری معیوب استفاده کند.

2 7 640x853 - آیفون 40 میلیونی Xs Max بی‌عیب نیست

به گفته‌ی این کاربر، iPhone Xs Max معیوب وی روی نمایشگر خود خط سفیدی دارد که از پایین بریدگی تا لبه‌ی پایین گوشی کشیده شده است؛ این خط تنها زمانی مشاهده می‌شود که نمایشگر روشن باشد و هنگامی‌که گوشی را خاموش کنید، iPhone Xs Max مجددا محصولی بی‌نقص خواهد بود! در رابطه با علت چنین مشکلی، دلایل مختلفی برشمرده می‌شود؛ برخی مدعی هستند که اشکال به‌وجود آمده ناشی از یک نقص در هنگام تولید دستگاه است و اپل احتمالا باید دستگاه را به رایگان با یک مدل جدید تعویض نماید. برخی دیگر مدعی هستند که در هنگام تحویل دستگاه، ضربه‌ای به گوشی iPhone Xs Max وارد شده است که باعث شده نمایشگر آسیب ببیند. هرچند برخی دیگر نیز مدعی هستند که خود صاحب دستگاه به عمد و با استفاده از فتوشاپ تصمیم گرفته تا دستگاه خود را معیوب جلوه دهد!

اگر گمان می‌کنید که مشکل با به‌روزرسانی نرم‌افزاری برطرف خواهد شد؛ احتمالا باید تجدیدنظر کنید. لازم به‌ یادآوری است که سامسونگ نیز گوشی‌های Galaxy S7 را با چنین مشکلی ارائه داده بود؛ کاربران پس از مدتی از نمایش خط صورتی‌رنگ در گوشی‌های هوشمند خود گله‌مند بودند که به مرور زمان، ضخامت این خط افزایش می‌یافت. مشکلی که در گوشی‌های سامسونگ به وجود آمده بود، یک اشکال سخت‌افزاری است که خریداران را مجاب می‌کرد تا صفحه‌نمایش گوشی خود را تعویض نمایند.

صرف‌نظر از اینکه چه عاملی باعث شده است تا iPhone Xs Max با نمایشگر معیوب به دست مشتری برسد، مسلما انتظار ندارید که چنین مشکلی در نسخه‌های اولیه پرچمدار ۶.۵ اینچی اپل پدیدار شود! آن هم در شرایطی که اپل روی فروش آیفون‌های ۲۰۱۸ خود حساب باز کرده است و انتظار دارد با فروش مدل‌های جدید، افت فروش آیفون‌های خود را جبران نماید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 88275 TechnoYab QR Code For: آیفون ۴۰ میلیونی Xs Max بی‌عیب نیست

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *