4 22 - برتری‌های گوشی میت 10 پرو هواوی نسبت به رقبا
اشتراک

برتری‌های گوشی میت ۱۰ پرو هواوی نسبت به رقبا

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: هوآوی

هواوی با عرضه گوشی های سری Mate 10 با AI یا هوش مصنوعی خود که برای اولین بار به بازار گوشی های هوشمند معرفی شد، توجه بسیاری از رسانه‌ها را در دنیا به سوی خود جلب کرد. در میان گوشی های سری میت ۱۰، گوشی میت ۱۰ پرو هواوی که جزو گوشی‌های کارآمد این سری بود و با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت در کنار باتری پرظرفیت ۴۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی و دوربین دوگانه هوشمند Leica و مانیتور ۶ اینچی OLED توسط رسانه‌های معتبر فناوری در دنیا مورد بررسی فنی قرار گرفت که در ادامه به برخی از این بررسی‌ها اشاره می‌شود.

PC Mag UK: امتیاز ۹ از ۱۰ در بررسی فنی

رسانه انگلیسی PC Mag در حوزه فناوری طی بررسی فنی گوشی میت ۱۰ پرو هواوی به آن امتیاز ۹ از ۱۰ داده است. این رسانه گوشی Huawei Mate 10 Pro را گوشی‌ای دانسته که با توجه استانداردهای طراحی روز مد نظر کاربران در بازارهای پیشرو دنیا طراحی شده و از توان پردازشی و هوشمند قابل توجهی با وجود هوش مصنوعی در آن بهره گرفته شده است.

1 63 - برتری‌های گوشی میت 10 پرو هواوی نسبت به رقبا

MobileTechReview: باتری گوشی Mate 10 Pro به سختی کشته می‌شود!

لیزا گاد در رسانه MobileTechReview نتوانسته راهی پیدا کند تا باتری Mate 10 Pro را بکشد! در ویدیویی که در این رسانه او به نمایش گذاشته بازده سریع این گوشی پرچمدار هواوی در کنار دوربین بسیار تاثیرگذار سیاه و سفید این گوشی توجه این رسانه را به خود جلب کرده است.

2 41 620x345 - برتری‌های گوشی میت 10 پرو هواوی نسبت به رقبا

GizmoChina: گوشی میت ۱۰ پرو هواوی ، بهترین گوشی عرضه شده سال

3 31 - برتری‌های گوشی میت 10 پرو هواوی نسبت به رقبا

رسانه GizmoChina که از رسانه‌های صاحب نام حوزه تکنولوژی بازار چین محسوب می‌شود، گوشی پرچمدار هواوی یعنی هواوی میت ۱۰ پرو را به عنوان بهترین گوشی سال معرفی کرده است و بعد از آن مدل‌های دیگر از شرکت‌های وان پلاس و شیائومی را برگزیده است. طراحی بدون حاشیه، دوربین عالی و بازده فوق‌العاده به خاطر هوش مصنوعی این گوشی دلیل انتخاب این پرچمدار از سوی این رسانه به عنوان بهترین گوشی سال بازار پر رقابت کشور چین بوده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 77241 TechnoYab QR Code For: برتری‌های گوشی میت ۱۰ پرو هواوی نسبت به رقبا

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *