تکنویاب | اخبار تکنولوژی

ffa96029 73e1 4fe3 8976 1280f1bef386 - شرایط فروش نقدی خودروی پژو‌ 301 اعلام شد.
اشتراک

شرایط فروش نقدی خودروی پژو‌ ۳۰۱ اعلام شد.

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

گروه خودروسازی ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای، برای اولین بار شرایط فروش نقدی خودروی پژو ۳۰۱ را اعلام کرد. بدین ترتیب پس از خودروهای پژو ۲۰۰۸ و پژو ۵۰۸، حالا سومین محصول مشترک ایکاپ که به‌صورت CBU به کشور وارد شده است؛ در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

ایران خودرو با همکاری شرکت سرمایه‌گذاری مشترک با پژو فرانسه (ایکاپ)، فروش نقدی تعداد محدودی از خودروهای پژو ۳۰۱ را برای اولین بار از روز سه‌شنبه مورخ ۲۴ مردادماه ۱۳۹۶ آغاز خواهد کرد. این خودرو در رنگ‌های سفید قهوه‌ای بیانکا، مشکی سالید و خاکستری متالیک با موعد تحویل ۱۰ روزه، قابل ثبت‌ نام و خریداری خواهد بود.

6443e888 5ff6 4e36 8f9a 7e5455ab38d5 - شرایط فروش نقدی خودروی پژو‌ 301 اعلام شد.

قیمت تحویل کارخانه این خودرو ۸۳ میلیون و ۸۳۹ هزار تومان است که پس از اضافه شدن مبالغ قانونی و الزامی مازاد، قیمت نهایی قابل پرداخت توسط متقاضیان، معادل ۹۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود. این در حالی است که سال گذشته هاشم یکه‌زارع، مدیرعامل ایران‌خودرو، قیمت پژو ۳۰۱ را معادل ۵۸ میلیون تومان اعلام کرده بود.

این بخشنامه که به نمایندگی‌های ایکاپ در سراسر کشور ارسال شده است، از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۴ مردادماه ۱۳۹۶ فعال خواهد شد. مهلت ثبت‌ نام برای نمایندگی‌های منتخب ایکاپ، حداکثر ۲۴ ساعت است و در صورت تکمیل ظرفیت این خودرو، ظرفیت باقی‌مانده برای دیگر نمایندگی‌ها، از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۵ مردادماه و به مدت ۷۲ ساعت در دسترس قرار خواهد گرفت.

خاطرنشان می‌شود که برای نمایندگی‌های منتخب ایکاپ، سقف ثبت‌ نام حداکثر ۲ دستگاه خودروی پژو ۳۰۱ در نظر گرفته شده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 69945TechnoYab QR Code For: شرایط فروش نقدی خودروی پژو‌ ۳۰۱ اعلام شد.

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *