تکنویاب | اخبار تکنولوژی

e8dd07c7 9d5f 4050 8c97 68a41d1b8f5e - وزیر ارتباطات گفت تخلفات و گرانی گوشی پیگیری می‌شود
اشتراک

وزیر ارتباطات گفت تخلفات و گرانی گوشی پیگیری می‌شود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: کسب و کار

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به افزایش نرخ گوشی و اعتراض کاربران در صفحه‌ی توییتر خود نوشت: «امکان اعلام گزارش اختصاص ارز به گوشی‌های وارداتی فراهم شده و تخلفات صورت گرفته قابل پیگیری است.»

از ۱۰ روز پیش که امکان ثبت سفارش گوشی در سایت نیما غیرممکن و اعلام شد که واردات گوشی هوشمند تا دو هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شود، با وجود وفور کالا در بازار، بسیاری از فعالان از فروش ممانعت می‌کنند و بدین ترتیب گوشی در بازار کمیاب شده و قیمت‌ها به شدت افزایش یافته است. از سوی دیگر ظاهرا عده‌ای به شکل مسافری تعداد زیادی گوشی وارد کشور می‌کنند که مشخص نیست با دلار چه‌نرخی و با چه قیمتی در اختیار مشتری قرار می‌‌گیرد.

بالا رفتن قیمت‌ها بازار را به شدت کساد و از سوی دیگر موجبات اعتراض کاربران را فراهم کرده است. بر همین اساس بسیاری از کاربران اعتراض خود را به این افزایش قیمت‌ها اعلام کرده‌اند. در پی اعتراض مشتریان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه‌ی توییتر خود نوشت: «انتقاد وارد است و هفته‌ی گذشته پیگیری‌هایی در این خصوص داشته‌ام. اکنون امکان شفاف‌سازی و گزارش اختصاص ارز در مدت اخیر، به تمام گوشی‌های وارد شده در کشور به وجود آمده است و در همین هفته عملیاتی خواهد شد.» وی همچنین اعلام کرد که تخلفات صورت گرفته نیز قابل پیگیری است و وعده داد که موضوع را اطلاع‌رسانی خواهد کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 85025TechnoYab QR Code For: وزیر ارتباطات گفت تخلفات و گرانی گوشی پیگیری می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *