تکنویاب | اخبار تکنولوژی

iPhone X 27 1 1 - هزینه تعمیر نمایشگر آیفون 10 برابر 279 دلار است
اشتراک

هزینه تعمیر نمایشگر آیفون ۱۰ برابر ۲۷۹ دلار است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

نمایشگر تمام صفحه و OLED آیفون ۱۰ یکی از مهمترین ویژگی‌های آن است. بهتر است بعد از خرید این گوشی موبایل گران قیمت، خیلی خوب از صفحه نمایش آن محافظت کنید تا هیچ‌وقت نیازی به مراجعه به شرکت گارانتی برای تعمیر نمایشگر نباشد. وقتی قیمت یک گوشی موبایل هزار دلار است، نمی‌توان انتظار داشت هزینه تعمیر نمایشگر آن پایین باشد.

هزینه تعمیر نمایشگر آیفون ۱۰ در صورت مراجعه به یکی از فروشگاه‌های اپل در سراسر آمریکا ۲۷۹ دلار است. با این مبلغ می‌توان یک گوشی اندرویدی شیک و دارای قابلیت‌های کافی خرید! هزینه تعمیر صفحه نمایش این مدل در مقایسه با آیفون‌های پیشین خیلی بیشتر است. می‌توان دلیل آن را در نوع پنلی که اپل در بهترین گوشی موبایلش تا به امروز به کاربر برده پیدا کرد.

iPhone X 27 1 - هزینه تعمیر نمایشگر آیفون 10 برابر 279 دلار است

هزینه تعمیر نمایشگر آیفون ۱۰ برابر ۲۷۹ دلار است

اگر بعد از وارد شده ضربه به آیفون ۱۰، علاوه بر شکستن نمایشگر به خود گوشی موبایل و سخت افزارهای آن نیز آسیب وارد شود، هزینه تعمیر به ۵۴۹ دلار افزایش می‌یابد که چیزی بیشتر از نصف مبلغ خریداری آن است. در صفحه اعلام هزینه‌های تعمیر گوشی های موبایل در وب سایت اپل، هزینه تعمیر صفحه نمایشگر شکسته آیفون ۸ برابر ۱۶۹ دلار اعلام شده است. در صورت وارد شدن آسیب به سایر بخش‌ها، این مبلغ به ۳۴۹ دلار افزایش پیدا می‌کند.

iPhone X 31 620x465 - هزینه تعمیر نمایشگر آیفون 10 برابر 279 دلار است

یکی از دلایل افزایش هزینه تعمیر نمایشگر آیفون ۱۰ ، جاسازی شدن دوربین پیشرفته TrueDepth در آن است. به همین دلیل در صورت شکستن صفحه نمایش، دوربین جلویی که سیستم امنیتی فیس آیدی از آن قدرت می‌گیرد را نیز باید تعویض کرد.

در یکی از مطالب پیشین اعلام کردیم اصلی‌ترین مقصر افزایش ۱۱۵ دلاری هزینه ساخت آیفون ایکس در مقایسه با آیفون ۸، شرکت سامسونگ است، چرا که گران‌قیمت‌ترین قطعه آیفون ایکس، نمایشگر ۵.۸ اینچی OLED آن محسوب می‌شود. هزینه ساخت یک دستگاه آیفون ۱۰ برای اپل تنها ۳۷۰ دلار است. حال از این مبلغ تنها ۱۱۰ دلار صرف نمایشگر آن می‌شود، نمایشگری که سامسونگ مسئول ساخت آن است.

 


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 73633TechnoYab QR Code For: هزینه تعمیر نمایشگر آیفون ۱۰ برابر ۲۷۹ دلار است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *